Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Ankiety w radomszczańskich autobusach | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Ankiety w radomszczańskich autobusach

W ten weekend, w autobusach komunikacji miejskiej w Radomsku, pojawią się ankieterzy. Zebrane przez nich informacje wpłyną na przyszłą organizację transportu publicznego na terenie miasta i obszarze sąsiednich gmin.

Opracowanie, jakie powstanie, zawierać będzie koncepcję optymalizacji eksploatacyjno-ekonomicznej oraz opracowanie gotowych do wdrożenia rozkładów jazdy dla układu linii komunikacyjnych. Akcja, która zostanie przeprowadzona w autobusach, jest następstwem podpisanej przez miasto umowy z firmą Marcin Gromadzki, Public Transport Consulting i dotyczy organizacji przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne zbiorowego transportu publicznego w granicach administracyjnych miasta i na obszarze sąsiednich gmin w zakresie objętym porozumieniami.

www.radomsko.pl