Bełchatów: pięć osób rannych w wypadkach

Wieści Policja

19 lutego na drogach powiatu bełchatowskiego doszło do pięciu zdarzeń drogowych, w których pięć osób doznało obrażeń ciała, a osiem pojazdów zostało uszkodzonych. Z uwagi na występującą w wielu miejscach śliskość nawierzchni jezdni, policjanci apelują do kierowców o szczególnie ostrożną jazdę!

19 lutego 2013 roku bełchatowscy policjanci interweniowali na miejscu trzech wypadków i dwóch kolizji drogowych. O 10.50 w Wadlewie, w ciągu drogi krajowej numer 12, 44-letni kierowca ciągnika siodłowego volvo z naczepą pegasus do przewozu żywych zwierząt utracił panowanie nad pojazdem, który zjechał do rowu. Kierowca nie doznał urazów ciała, uszkodzona jednak została naczepa, a część przewożonych świń wydostała się na zewnątrz. Powtórny załadunek odbył się pod kontrolą wezwanego na miejsce lekarza weterynarii.
Niespełna dwie godziny później, w Kleszczowie na ulicy Głównej, 35-letni mieszkaniec Wielunia kierujący fiatem pandą, wykonując manewr zawracania, zderzył się daewoo tico. Jego kierowca, 26-letni mieszkaniec gminy Kleszczów, z obrażeniami ciała został przewieziony do bełchatowskiego szpitala.
KPP w Bełchatowie