Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Bełchatów: sprawcy pobicia zatrzymani | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Bełchatów: sprawcy pobicia zatrzymani

Wieści Policja

25 marca o godzinie 15:50, w okolicy Placu Kościuszki w Bełchatowie dwóch mężczyzn pobiło 51-letniego mieszkańca Tomaszowa.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, do pokrzywdzonego podeszło dwóch młodych mężczyzn żądając papierosa. Po odmowie zaczęli mu ubliżać. Zaczepiony przechodzień próbował odejść od napastników, jednak oni podążali za nim krok w krok. Jak wynika z relacji ofiary po przejściu kilkunastu metrów został zaatakowany, agresorzy przewrócili go i zaczęli bić a następnie uciekli. Policjanci ustalili szczegółowy rysopis napastników i niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Sprawcy zostali zatrzymani na mieszczącym się nieopodal przystanku autobusowym. 25 letni podejrzewany miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, jego o rok starszemu kompanowi badanie wykazało ponad 3 promile. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty. Za pobicie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło Policja