Bełchatów: W piątek otwarcie salonu Komfort

Wieści Komfort otwarcie

Już 24 kwietnia w Bełchatowie otwarty zostanie nowy sklep sieci Komfort. Zaaranżowany w całkowicie nowej formule salon znajduje się przy ulicy Kolejowej 4 (vis a vis Galerii Olimpia). Z okazji otwarcia w weekend 24-26 kwietnia na Klientów czeka szereg atrakcji, w tym duże rabaty.

Na ponad 700 mkw powierzchni handlowej nowego salonu Komfort w centrum handlowym Echo (ul. Kolejowa 4) znalazła się starannie dobrana oferta najmodniejszych dywanów, wykładzin, paneli, podłóg drewnianych, a także akcesoriów oraz materiałów dekoracyjnych. Klienci dokonujący zakupów w weekend otwarcia (24-26 kwietnia) będą mogli nabyć te produkty z 20% rabatem* oraz dodatkowo otrzymają kupon rabatowy 10% na kolejne zakupy. Ponadto 50 pierwszych Klientów otrzyma od Komfortu upominek w postaci parasola.

Nowy salon Komfortu jest drugim sklepem sieci w Polsce, który zaaranżowany został w całkowicie nowej formule. W nowoczesnym wnętrzu znalazł się szereg praktycznych udogodnień dla Klientów, takich jak nowoczesne ekrany multimedialne, stanowiska edukacyjne i komfortowa Strefa Obsługi. Dzięki temu nowy salon Komfortu w Bełchatowie będzie nie tylko nowoczesnym punktem sprzedaży, ale również miejscem inspiracji i edukacji.

*oferta nie dotyczy usług oraz produktów przecenionych