Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
„Bezpieczne drogi województwa łódzkiego” | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

„Bezpieczne drogi województwa łódzkiego”

Wieści pogadanki Brzeziny

Policjanci z Brzezin, dokonali kontroli dróg oraz przeprowadzili pogadanki dla uczniów w ramach akcji „Bezpieczne drogi województwa łódzkiego”.

26 listopada 2013 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzezinach we wczesnych godzinach porannych dokonali kontroli dróg w rejonie szkół podstawowych w miejscowości Dąbrówka Duża oraz Kołacin. W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi oraz wcześnie zapadającym zmrokiem policjanci kontrolowali sposób poruszania się pieszych, zwłaszcza dzieci oraz posiadanie elementów odblaskowych przez niechronionych uczestników ruchu drogowego. Z osobami nie posiadającymi elementów odblaskowych przeprowadzono rozmowy profilaktyczno-ostrzegawcze na temat warunków poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Każdemu pieszemu wręczono element odblaskowy ufundowany przez Starostę Brzezińskiego. Następnie policjanci Zespołu do spraw Nieletnich brzezińskiej Komendy w ramach działań „Bezpieczne drogi województwa łódzkiego” przeprowadzili pogadanki dla uczniów na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Udzielano odpowiedzi na zadawane pytania oraz wręczono ufundowane komiksy. Spotkania odbyły się w szkołach w Rogowie, Przyłęku Dużym oraz Wągrach.

KPP Brzeziny