Biało-czerwoni zagrają w Piotrkowie

Piotrków Trybunalski będzie gospodarzem spotkania pomiędzy drużynami Polski i Finlandii do lat 18 (U-18). Mecz rozegrany zostanie na stadionie miejskim „Concordia” 1 kwietnia 2014 roku.
– Uwzględniając wystąpienie o zorganizowanie meczu międzypaństwowego reprezentacji Polski na stadionie miejskim oraz doceniając zaangażowanie władz samorządowych Miasta w rozwój i popularyzację piłki nożnej ŁZPN postanowił o lokalizacji meczu w Piotrkowie Tryb. – czytamy w oficjalnym piśmie Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Edwarda Potoka, które 20.02.br. wpłynęło do piotrkowskiego magistratu.
Gród Trybunalski będzie gospodarzem spotkania pomiędzy drużynami Polski i Finlandii do lat 18 (U-18). Mecz rozegrany zostanie na stadionie miejskim „Concordia” 1 kwietnia 2014 roku.
– Wraz z zakończeniem modernizacji stadionu miejskiego podjąłem starania o organizację meczu naszej reprezentacji w Piotrkowie. I udało się – cieszy się prezydent Krzysztof Chojniak. – Będzie to niewątpliwie nie tylko promocja piłki nożnej, ale również naszego miasta – dodaje.
Mecz w Piotrkowie będzie pierwszym jaki rozegrają obie reprezentacje. Drugie spotkanie odbędzie się dwa dni później w Bełchatowie.