Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Brzeziny: Okradli stadion | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Brzeziny: Okradli stadion

Wiesci stadion Brzeziny

10 marca 2014 roku policjanci wydziału kryminalnego otrzymali informację o kradzieży furtek metalowych z terenu stadionu w Brzezinach. Funkcjonariusze przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego wytypowali osoby podejrzewane o to przestępstwo. Ustalili też miejsca, w których skradzione przedmioty mogły być przechowywane. W trakcie przeszukań jednego z takich obiektów odnaleźli furtki nielegalnie zdemontowane z terenu boiska BKS Brzeziny.
Policjanci ustalili, iż sprawcami kradzieży mogą być dwaj mieszkańcy Brzezin. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 29 latek i jego 51-letni wspólnik zdemontowali i sprzedali w skupie złomu elementy ogrodzenia. Zostali zatrzymani. W trakcie dalszych działań wyszło na jaw, że duet ma bezpośredni związek z inną kradzieżą elementów metalowych a konkretnie krat okien szklarniowych. Łączna wartość strat wyniosła 2100 złotych. Furtki zostały odzyskane. Sprawcom śledczy przedstawili zarzuty kradzieży za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP w Łodzi