Cielądz: weekend z disco polo

Wieści_Festiwal_disco_polo_w_Cielądzu

Od pewnego czasu muzyka disco polo przeżywa swój renesans. Z rozgłośni radiowych i głośników klubów coraz częściej płyną hity disco polo. 13 oraz14 lipca stolicą właśnie tej muzyki stanie się Cielądz, a to za sprawą I Ogólnopolskiego Festivalu Disco Polo i Dance.

W ten weekend na miłośników rytmów disco i dance czeka naprawdę energetyczna dawka muzyki. 13-14 lipca w Cielądzu (powiat rawski) rozbrzmiewać będą największe przeboje disco polo i dance. Początek imprezy przewidziany jest na godzinę 15.00. W roli konferansjera wystąpi Konjo. Gwiazdami wieczoru będą m.in.: Maxel i Basta. Nowe brzmienia i pomysły wykonawców, przeniosą słuchaczy w inny wymiar. Ten letni wieczór w Cielądzu zapowiada się naprawdę ciekawie. Nie zabraknie również wielu konkursów. Również na najmłodszych uczestników festiwalu czeka wiele atrakcji: wesołe miasteczka, animacje, itd.
Niedziela (14. lipca) to kolejny powód do imprezowania w najlepszych klimatach disco polo i dance. Drugi dzień rozpocznie się w samo południe letnią szkołą tańca. Tego dnia nad przebiegiem imprezy będzie czuwał konferansjer Paweł HO. Na scenie zaprezentują się m.in. takie gwiazdy jak: Pudzian Band, Tarzan Boy, 4ever, Systematic, Diadem. Nie zabraknie również Bogdana Borowskiego, założyciela zespołu Milano.

W Cielądzu festiwal organizowany jest po raz pierwszy i odbędzie się pod patronatem Pawła Królaka, Wójta Gminy Cielądz. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.