Cochise zagra w Skierniewicach

Wieści Cochise

3.05.2013 o godz. 21.00 w skierniewickim klubie Art De Grand przy ulicy Reymonta 33, odbędzie się koncert zespołu Cochise, którego wokalistą jest Paweł Małaszyński.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku, w jego skład wchodzą:
Paweł Małaszyński – wokal,
Wojtek Napora – gitara,
Radek Jasiński – bas,
Czarek Mielko – perkusja.
Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu, grunge’u i muzyki progresywnej.
Na początku swojej działalności zespół wydał debiutanckie demo „9′′. W 2010 roku album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues”. W połowie maja 2012 roku do sklepów trafiła następna płyta zatytułowana: „Back To Beginning”, której wydawcą jest Mystic Production. Muzycy dali tym razem upust swoim indiańskim fascynacjom, tworząc frapujący concept album.

Paweł Małaszyński mówi o swoich koncertach: “Koncert to żywy organizm. Nie planujemy czegoś. Nie wiem co się wydarzy, nie kontroluję siebie samego, ani publiczności. Chcę żeby byli czasem wzruszeni i razem ze mną popłakali, a z drugiej strony chcę żeby razem ze mną, podpalili to miejsce, w którym jesteśmy, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Żebyśmy przez dwie godziny stworzyli rewolucję i zmienili świat, zapomnieli o tym wszystkim, co jest dookoła nas, tym co jest za nami. Żebyśmy poczuli się jak fala, która obmywa wszystko z tego brudu, który nam przeszkadza, uwolnili się, oczyścili, przeżyli wspólne katharsis”.