Dzień Kobiet w IKEA Łódź

Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet IKEA Łódź zaprasza wszystkie Panie wraz z rodzinami na weekendowy pokaz kulinarny.

8 marca, w godzinach 12.00-18.00 w sklepiku szwedzkim, odbędzie się gotowanie na żywo, a wszyscy uczestnicy będą mieli okazję spróbować wyjątkowych dań: łososiowego rock&rolla, tanga dla dwojga czy szafranowego twista. Będzie więc nie tylko smacznie, ale i tanecznie.
Najbliższy weekend w IKEA Łódź upłynie pod znakiem pysznych, ale jednocześnie prostych w przygotowaniu – „tanecznych” potraw. Kulinarny pokaz na żywo skierowany jest szczególnie do Pań, które w sobotę obchodzić będą swoje święto. Z okazji Dnia Kobiet kucharze IKEA Łódź przygotowali dla swoich gości smaczne dania na bazie ryb, warzyw i pysznego pieczywa. To zdrowe i pożywne posiłki, które każdy z łatwością przygotuje także i w swojej kuchni.
Weekendowe menu
Łososiowy twist, czyli roladka z chlebka polarnego, łososia i sałaty lodowej z dodatkiem sosu musztardowo-koperkowego to oryginalny pomysł na przekąskę podczas spotkania z przyjaciółmi.
Tango dla dwojga, czyli łosoś w sosie pomidorowym z suszonymi pomidorami podany na makaronie pełnoziarnistym to danie, które sprawdzi się jako lekki, pełnowartościowy obiad.
Z kolei szafranowy twist w postaci bułeczki szafranowej z sosem waniliowo-czekoladowym, podany w towarzystwie bezalkoholowego szampana będzie pysznym deserem.
W ofercie sklepu znaleźć można wiele produktów, idealnych na prezent z okazji Dnia Kobiet.
Więcej informacji na temat „Tanecznego” Dnia Kobiet w IKEA Łódź można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz
Źródło: IKEA Łódź