Dzień Wiatru w IKEA Łódź

Wieści_Latawce

Wiatr to najbardziej ekologiczne źródło energii. Na świecie powstaje coraz więcej elektrowni napędzanych jego siłą. Szwecja znajduje się w czołówce państw korzystających z tego naturalnego zasobu. W Polsce wiatr jest wciąż niedoceniany. IKEA Łódź postanowiła więc edukować w tym obszarze swoich najmłodszych klientów i w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Wiatru. W weekend 15-16 czerwca zaprasza dzieci na warsztaty ekologiczne.

W sobotę 15 czerwca, z okazji Światowego Dnia Wiatru, IKEA Łódź organizuje ekologiczny weekend dla najmłodszych. Dzieci zmienią się w prawdziwych konstruktorów. Wspólnie z animatorami będą tworzyć własne latawce i wiatraki, które wykorzystują siłę wiatru. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Wieści_Plakat_IKEA Łódź

Wieści_Plakat_IKEA Łódź

Podczas spotkania, organizowanego w dziecięcej części Restauracji IKEA Łódź, dzieci pod okiem animatorów będą miały okazję przygotować z różnorodnych materiałów kolorowe latawce i wiatraki. Tworzone będą również papierowe zabawki z origami. Jednocześnie najmłodsi dowiedzą się dlaczego wiatr jest tak istotnym źródłem energii. IKEA ponownie edukuje więc dzieci przez nietypową formę zabawy. Mali konstruktorzy przygotowane przez siebie projekty będą mogli zabrać do domu i ozdobić nimi swój pokój.
Więcej informacji na temat akcji na stronie http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz
Źródło: IKEA Łódź