Gafy z Rafy, czyli podwodny Dzień Dziecka w Porcie Łódź

Dzień Dziecka w Porcie Łódź

Z okazji Dnia Dziecka Port Łódź w najbliższy weekend przeistoczy się w prawdziwą, podwodną krainę. Na maluchy czekać będą wspaniałe atrakcje oraz dyplomy i upominki. Do zabawy centrum zaprasza całe rodziny w sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 19.00.


Podwodna Podróż w Porcie Łódź!

Dzień Dziecka w Porcie Łódź upłynie na zabawie w morskich głębinach. Dla najmłodszych przygotowane zostały interaktywne spektakle „H2O to jest to!”, podczas których dzieci przeżywać będą niezwykłe przygody razem z morskimi bohaterami. Krab Stefan, Rybka Norris, Ślimak Waldek czy Rekin Młotek – to oni uczynią ten dzień wyjątkowym. Maluchy, które w ten weekend odwiedzą centrum będą także mogły stworzyć własną, złotą rybkę, poharcować w głębinach i zrobić sobie zdjęcie z podwodnymi stworami. Jak zawsze czekać będą na nich animatorzy, którzy tym razem namalują na ich buźkach morskie motywy. Dla tych, którzy wezmą udział we wszystkich zabawach przygotowane zostaną specjalne dyplomy i upominki od Portu Łódź.
Zabawa dla całej rodziny!
Na najbliższy weekend Port Łódź przygotował także zmagania drużynowe dla całych rodzin. Nauka tworzenia prawdziwych marynarskich węzłów, quizy i zagadki portowe, a także nauka języka wielorybów i rodzinne memory – to tylko niektóre zaplanowane zabawy. Dla zwycięzców przygotowane zostały atrakcyjne nagrody.
Port Łódź zaprasza wszystkich amatorów przygód na podwodny Dzień Dziecka w sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 19.00. Mapkę opisującą wszystkie atrakcje będzie można odebrać w Punkcie Info, na terenie Atrium Portu Łódź, przy sklepie IKEA, gdzie zlokalizowana będzie także scena.
Więcej informacji na temat Portu Łódź można znaleźć na stronie http://www.portlodz.pl/

Źródło: Port Łódź