Joanna Skrzydlewska zaprasza na szkolenia

Moc pozytywnego myślenia, skuteczna motywacja do działania, nagrody za najdrobniejsze zwycięstwa nad własną słabością – to tylko wybrane elementy szkolenia z umiejętności interpersonalnych, które organizuje Joanna Skrzydlewska, poseł do Parlamentu Europejskiego. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a prowadzi je trenerka specjalizująca się w tej dziedzinie.
– Pierwsze zajęcia były w styczniu, cieszyły się dużym zainteresowaniem dlatego zdecydowałam się zorganizować cykl szkoleń w różnych miastach województwa łódzkiego – mówi Joanna Skrzydlewska. – Zaczynamy w Rzeczycy i Inowłodzu, serdecznie zapraszam na zajęcia 7 i 8 lutego.
Warsztaty są adresowane do pań i panów, którzy chcą poznać swoje mocne strony, nauczyć się odpowiedniej prezentacji własnych atutów choćby podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz motywacji do działania. Podczas szkolenia będzie można się dowiedzieć na czym tak naprawdę polega moc pozytywnego myślenia.
Zajęcia w Rzeczycy są 7 lutego od godz. 16, a w Inowłodzu – 7 lutego od godz. 10.30. Zgłoszenia (liczba miejsc ograniczona) będą przyjmowane do 6 lutego 2014 r. pod nr tel. (42) 633 80 60, e-mail: sekretariat2@skrzydlewska.eu.