Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Koncert kolęd w Bełchatowie | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Koncert kolęd w Bełchatowie

Prezydent Bełchatowa oraz proboszcz parafii pw. NMP Matki Kościoła i św. Barbary zapraszają wszystkich mieszkańców Bełchatowa na doroczny „Koncert Kolęd”. Tradycyjnie odbędzie się on w pierwszą niedzielę Nowego Roku – 5 stycznia w kościele na os. Dolnośląskim. Początek o godz. 18:45.

Tym razem najpiękniejsze pastorałki i kolędy bełchatowianie usłyszą w wykonaniu prawdziwych górali. Zespół góralski Beskid – bo o nim mowa, pochodzi z regionu Podbeskidzia. Już od kilkudziesięciu lat pielęgnuje muzykę z tego regionu i koncertuje w różnych stronach Polski i świata. Rocznie zespół daje około stu koncertów, ale w Bełchatowie będzie po raz pierwszy. Podobnie, jak w latach poprzednich także i tym razem bełchatowski „Koncert Kolęd” będzie okazją do wspólnego – rodzinnego śpiewania ze znakomitymi artystami.