Konkurs: Łódzkie ma pomysł

Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się w Łódzkiem? Masz pomysł, jak ułatwić życie nam wszystkim?Zgłoś go do konkursu i wygraj 50 000 zł lub inne nagrody!

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie „Łódzkie ma pomysł!”, organizowanym w ramach kampanii promocyjnej regionu.
Zdefiniuj problem, który dotyczy wielu z nas. Zaproponuj rozwiązanie, które pomoże go rozwiązać.
To może być genialny wynalazek, pomysł na biznes lub nietypowe wydarzenie. Nadesłane pomysły jury będzie oceniać m.in. pod kątem następujących kryteriów: Czy Twój pomysł jest oryginalny? Czy Twój pomysł odpowiada na realne potrzeby mieszkańców Łódzkiego? Czy na Twoim pomyśle skorzysta wiele osób? Czy potrafisz udowodnić, że Twój pomysł można zrealizować?
Konkurs trwa od 15 lipca do 31 sierpnia 2014 roku. W tym czasie można zgłaszać swoje pomysły i głosować na swoje ulubione. Do 7 września jury wybierze 4 finalistów, do których dołączy autor projektu, którego zgłoszenie zdobędzie największą liczbę głosów od internautów. Finaliści przedstawią swoje projekty w formie prezentacji podczas gali finałowej, która odbędzie się 16 września na scenie głównej Teatru Jaracza w Łodzi.
Zwycięzca otrzyma 50 000 zł na wsparcie realizacji swojego pomysłu!
Na autorów najciekawszych pomysłów w konkursie czekają nagrody:
– zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 zł na wsparcie realizacji swojego projektu,
– czterech pozostałych finalistów otrzyma tablety Samsung Galaxy TAB 3 10.1,
– uczestnicy, którzy zajmą miejsca od 2. do 5. w głosowaniu internautów otrzymają smartfony Nokia Lumia 1020,
– jury przyzna nagrodę specjalną w postaci kamery GoPro HERO3+ Black Edition dla osoby, która uzupełni swoje zgłoszenie najciekawszą treścią wideo.
Więcej informacji na stronie http://lodzkiemapomysl.pl.