Kubański koncert w Piotrkowie

TripulaciónCubana

Już 2 grudnia będzie można wybrać się na fiestę latino z muzyką na żywo. Na scenie wystąpi Tripulación Cubana pod przewodnictwem Rey’a Ceballo.

Tripulaciòn Cubana jest obecnie najpopularniejszym na polskim rynku zespołem salsowym. Już niebawem, bo 2 grudnia nadarza się okazja do wysłuchania tej twórczości na żywo. Muzycy wystąpią w Piotrkowie na ósmych urodzinach studia tańca Timbaila, zorganizowanych w sali bankietowej Altamira (ul. Dmowskiego 38). Start salsowej imprezy przewidziany jest na 22:00, koncert natomiast rozpocznie się o północy.

Na uczestników czeka kubańska muzyka, koncert, animacje i wiele innych atrakcji.
Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniane wydarzenie na mapie piotrkowskich imprez:

Impreza, na której odbędzie się koncert z muzyką na żywo będzie z pewnością nowym i bardzo egzotycznym doświadczeniem dla wielu uczestników. Sprowadzamy do Piotrkowa rodowitych Kubańczyków, którzy tworzą muzykę jak nikt inny na świecie! Przygotujcie się więc na gorącą noc w rytmach, które poruszą do tańca nawet tych najbardziej opornych. Bilety rozchodzą się bardzo szybko, co świadczy o tym, że koncert cieszy się dużym zainteresowaniem – mówi Ewelina Zajkowska, współzałożycielka i instruktorka Timbaila Dance Studio.

Wejściówki można jeszcze zdobyć, wchodząc na stronę internetową: www.timbaila.pl/kup-bilet lub w szkole Timbaila Dance Studio (Piotrków Tryb., ul. Łódzka 53 B).

Tripulaciòn Cubana jest projektem Reia Ceballo – pianisty, wiolonczelisty, kompozytora, producenta i aranżera, pochodzącego z Santiago de Cuba. To spełnione marzenie tego artysty o grupie muzycznej, składającej się prawie wyłącznie z jego rodaków i działającej w Europie. Rei Ceballo pracował jako muzyk sesyjny m.in. z Mietkiem Szcześniakiem, Marcinem Pospieszalskim, Maciejem Maleńczukiem, Kayah, Robertem Chojnackim, zespołami De Mono i Maanam.
Zespół swoim repertuarem nawiązuje do muzyki kubańskiej we wszystkich jej odsłonach.

IT