Łękawa: Piknik MOS

Wieści Łękawa

W niedzielne popołudnie 4 października po raz kolejny odbyło się spotkanie z motocyklistami w Łękawie. Na moto piknik przyjechali motocykliści z Bełchatowa i wielu miast naszego województwa.

Wieści Łękawa

Wieści Moto Piknik Łękawa

Było to już trzecie spotkanie zorganizowane przez wychowawców i młodzież z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Łękawie. Na niedzielnym zlocie pojawiło się prawie 100 przeróżnych motocykli. W spotkaniu brały udział Czarne Orły z Łodzi, Dream Team Pabianice, Korsarze, Białe kruki z Bełchatowa, Green Snakes Bełchatów oraz wielu innych niezrzeszonych motocyklistów.

Wieści Moto Piknik Łękawa

Wieści Moto Piknik Łękawa

Słodki poczęstunek, napoje oraz ciepły posiłek to wszystko udało się zorganizować dzięki sponsorom. Wesołą atrakcją były zawody w przeciąganiu liny rozegrane pomiędzy klubami oraz przejażdżki na motocyklach. Chłopcy przebywający w placówce mieli okazję porozmawiać z motocyklistami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Wieści Moto Piknik Łękawa

Wieści Moto Piknik Łękawa

W imieniu wychowanków naszego Ośrodka uprzejmie dziękujemy wszystkim przybyłym motocyklistom za przemiłe chwile oraz przekazanie sprzętu do tenisa stołowego.
Karolina Gonera