Łódzki debiut światowych marek

Już 25 września, wielkie otwarcie Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja. Jeden z najnowocześniejszych, łódzkich obiektów handlowych zaoferuje m.in. najnowocześniejsze kino, profesjonalną kręgielnię oraz klub fitness. Najważniejszym jej wyróżnikiem będą jednak debiutujące w mieście marki.

Położenie w pobliżu ścisłego Centrum Łodzi, doskonała lokalizacja i dogodne połączenie
ze wszystkimi dzielnicami miasta, wygodny parking, intuicyjna i funkcjonalna aranżacja przestrzeni, mnóstwo dziennego światła, design spójny z wyróżnikami architektonicznymi miasta… To niewątpliwie ogromne zalety Sukcesji, które sprawią, że Klienci łatwo do niej dotrą i będą się czuć komfortowo w jej wnętrzach. Ale najważniejszy wyróżnik, dzięki któremu łodzianie chętnie zrobią tu zakupy, to wyjątkowe marki, które w Łodzi znajdziemy wyłącznie w Sukcesji. Swój debiut w mieście będą miały: Piazza Di Moda, Sports Direct, Sportisimo, OVS i OVS Kids, Sunloox, Vapiano, Starbucks, Mount Blanc.
– Jesteśmy przekonani, że Sukcesja będzie centrum wyjątkowym. Posiada wiele wyróżników, które z pewnością zostaną docenione przez jej przyszłych użytkowników. Mamy jednak świadomość wysokiej konkurencji na rynku centrów handlowych w Łodzi i nie bagatelizujemy działań pozostałych obiektów. Chcemy zaproponować mieszkańcom miasta zupełnie nową jakość. Stąd w Sukcesji znajdą się marki nieobecne dotąd w Łodzi. – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Sukcesja.
Dodatkowo, ofertę modową Sukcesji wyróżni Fashion Corner – pierwsze takie miejsce w Łodzi, gdzie projektanci zyskają okazję do komercjalizacji swoich pomysłów i sprzedaży dzieł we wspólnej przestrzeni. W koncepcie znajdziemy takie marki jak Antal, By Mielczarkowski, Qotteq, Fabien, Ab Nahlik, Ankar, Egeo, Denimbox. Poza stałymi ekspozycjami, Fashion Corner przewiduje także obecność marek rotujących, krótkie serie, czy okazjonalne, tematyczne wystawy studentów z ASP. Poza modą, Fashion Corner będzie skupiał także marki branży wnętrzarskiej – produkujące unikalne meble, akcesoria i dodatki aranżacyjne do wnętrz.