Majówkowa moc atrakcji w IKEA Łódź

Wieści Zestaw do żonglowania TRÄNING (2)

IKEA Łódź przygotowała z okazji majówki mnóstwo fantastycznych atrakcji.Majówka w iście cyrkowym klimacie dostarczy ogromnej frajdy całej rodzinie. Dla najmłodszych została zaplanowana „Akademia małego cyrkowca” oraz „Akademia tańca”. Dorośli, jak co weekend, będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert oraz obejrzeć pokazy gotowania na żywo.

Weekend majowy to okazja do chwili odpoczynku i dobrej zabawy. Niektórzy opuszczają na ten czas miasto, inni zostają i poszukują ciekawych wydarzeń na miejscu. To właśnie dla nich została zaplanowana pełna atrakcji majówka w IKEA Łódź.
Cyrkowa frajda
W kwietniu w IKEA Łódź pojawiła się nowa, ekscytująca seria zabawek do żonglowania, ćwiczenia równowagi, huśtania, a nawet robienia salt. Kolekcja powstała dzięki współpracy z wiodącą szwedzką grupą cyrkową Cirkus Cirkör, aby rozwijać u dzieci umiejętności równowagi, koncentracji, koordynacji, a także interakcje społeczne. Seria ta stała się inspiracją do przygotowania majówki w iście cyrkowym klimacie. Na maluchy czekać będzie zatem moc atrakcji, a wśród nich zabawy z prawdziwymi klaunami, balonowe warsztaty oraz malowanie buziek. Mnóstwa frajdy dostarczą również zabawne fryzury, które stworzą dzieciom fryzjerzy z saloniku fryzjerskiego „Fryzjerek”.
Tańce, hulańce!
Podczas majówki w IKEA Łódź nie zabraknie także atrakcji dla miłośników tańca. Tym razem dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez łódzką Szkołę Tańca Family Dance. Bogaty program zajęć pozwoli najmłodszym spróbować swoich sił w różnorodnych technikach tanecznych.
Majówkowe gotowanie
Majówka w IKEA Łódź będzie pełna nie tylko cyrkowych, ale i kulinarnych atrakcji. 2 i 4 maja w godzinach 13.00–17.00 odbędą się bowiem pokazy gotowania na żywo.

W majówkowy weekend w IKEA Łódź znajdziemy również masę cenowych ofert specjalnych!

Na majówkową frajdę IKEA Łódź zaprasza 2 i 4 maja w godzinach 12.00 – 18.00.
1 i 3 maja sklep będzie nieczynny.
Więcej informacji na temat IKEA Łódź można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz

Źródło i foto IKEA Łódź