Mixer Regionalny Łódzkie 2013

Wieści mixer logo

W tym roku przypada okrągła 10. edycja Mixera Regionalnego Łódzkie 2013. Od 7 do 8 września teren Atlas Areny w Łodzi zmieni się w wielkie centrum regionalno-kulturalno-rozrywkowe.

W tym roku w Mixerze Regionalnym udział weźmie ponad 60 wystawców z całego regionu. W pobliżu miasteczka wystawienniczego utworzona zostanie Strefa Aktywności, w której znajdzie się 5 centrów tematycznych: „Kultura i Edukacja”, „Ochrona Przyrody”, „Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego”, „Festiwal Myślenia Projektowego” oraz centrum „Regionów Partnerskich”.
Mixer Regionalny to także możliwość do wzięcia udziału w koncertach artystów zarówno z regionu łódzkiego – Iza Lach, Little White Lies, Kamp!, a także spoza – Riverside, Lao Che, Kim Nowak, Łąki Łan. W programie przewidziany jest również koncert poświęcony twórczości Marka Grechuty. Koncert przygotowany jest przez zespół Plateau, a wśród gości usłyszeć będzie można Martynę Jakubowicz, Małgorzatę Ostrowską, Piotra Cugowskiego, Renatę Przemyk i Krzysztofa Kiljańskiego oraz Łukasza Lacha. Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących, od atrakcji dla najmłodszych, po liczne konkursy, Festiwal Myślenia Projektowego, czy prezentacje regionów partnerskich Województwa Łódzkiego.
Na wszystkie koncerty wstęp jest wolny.