Multimedia Polska Energia Certyfikowanym Sprzedawcą Energii

Certyfikat

Należąca do Grupy Multimedia spółka Multimedia Polska Energia została Certyfikowanym Sprzedawcą Energii. Tytuł przyznało firmie Towarzystwo Obrotu Energią (TOE) na podstawie audytu zewnętrznej jednostki certyfikującej1.

Wyróżnienie potwierdza, że spółka jest rzetelnym sprzedawcą prądu i stosuje najwyższe standardy w zakresie obsługi klienta. Ponadto, oferta energetyczna firmy została uznana za jedną z najkorzystniejszych cenowo (niezależnie od lokalnych sprzedawców).
Certyfikat Sprzedawcy Energii TOE oznacza także, że firma angażuje się w budowanie świadomości Polaków na temat rzetelnej sprzedaży prądu i ochrony przed nieuczciwymi praktykami. W tym celu operator podpisał w 2014 roku Kodeks Dobrych Praktyk Sprzedawców Energii. Wspiera także akcję edukacyjno-informacyjną Wybieraj mądrze. Sprawdź kto sprzedaje Ci energię organizowaną przez TOE pod honorowym patronatem Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki.
– Jako operator telekomunikacyjny, obecny na polskim rynku od ponad 20 lat, posiadamy wypracowane dobre praktyki sprzedaży. Pomyślnie zakończony audyt obszaru energetycznego to dowód na to, że efektywnie wykorzystaliśmy nasze dotychczasowe doświadczenie, tworząc przejrzyste zasady współpracy i ofertę dla klientów zainteresowanych zakupem energii elektrycznej – mówi Jakub Jacewicz, dyrektor Departamentu Usług Energetycznych Multimedia Polska Energia.
Uwolniony rynek energii elektrycznej umożliwia nam wybór preferowanego sprzedawcy prądu. Im szybciej zdecydujemy o zmianie, tym więcej zaoszczędzimy – zwłaszcza, że energia elektryczna to jeden z większych wydatków w domowym budżecie. A jak sprawdzić wiarygodność sprzedawcy prądu? Zachęcamy do lektury Poradnika Świadomego Klienta http://www.toe.pl/pl/kampania-edukacyjna oraz Zbioru praw konsumenta energii elektrycznej dostępnego na www.multimedia-energia.pl.