„Noc wagi ciężkiej” – MMA w Bełchatowie!

Wieści MMA plakat

25 maja w Bełchatowie odbędzie się Fighters Arena 8, czyli „Noc wagi ciężkiej”. Jak zapewniają organizatorzy będzie to największy i najmocniejszy, jak do tej pory event w historii federacji.

„MMA to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina, od niedawna ciesząca się coraz większa popularnością. Bełchatów stawia na sport, dlatego cieszę się, że przedsięwzięcie takiej rangi odbędzie się właśnie w naszym Mieście” – mówi prezydent Marek Chrzanowski. W sobotni wieczór, 25 maja widzowie obejrzą w sumie osiem zawodowych walk, z czego cztery odbędą się w kategorii wagi ciężkiej. Wszystkie pojedynki prowadzone będą zgodnie z zasadami UFC – w pełnowymiarowym oktagonie na dystansie trzech rund po pięć minut.
W walce wieczoru zobaczymy czołowego zawodnika wagi ciężkiej – Michała Kitę. Jego przeciwnikiem będzie D.J. Linderman z USA. Równie ciekawie zapowiada się pojedynek Roberta Jocza – najlepszego w Polsce zawodnika w kategorii 77 kg z Vitorem Nobregą – dobrze znanym publiczności z występów na KSW. Podczas gali zawalczą także inni czołowi zawodnicy z Polski: Adam Maciejewski i Jacek Czajczyński. W trakcie gali usłyszymy również bełchatowski zespół Sleepwalker.
Bilety na galę do nabycia w Miejskim Centrum Kultury od 29 kwietnia br. w godzinach 15:00 – 21:00.

UM Bełchatowa