Nowa inicjatywa w mieście de Girarda – MAZOWIECKIE TARGI BUDREM EXPO 2013

Wieści logo_budrem

Miano „upadłego miasta” dotyczące ŻYRARDOWA chyba na dobre odchodzi do lamusa. Mamy piękny Park im. K. Dittricha, galerie handlowe, deptak, a w monumentalne ruiny zakładów lniarskich tchnięto ponownie życie. Dziś zachwycają jednak już nie jako potęga gospodarcza lecz stylowe lofty. Na trzon struktury gospodarczej miasta składa się 9 przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym. Tradycje producenta wyrobów z lnu podtrzymują 3 prywatne firmy ale wśród firm polskich przeważają przedsiębiorstwa budowlane i handlowe.
Dane te wykorzystali właściciele agencji reklamowej PRESTIGE ART. Państwo Olczakowie – rodowici Żyrardowiacy – brawurowo połączyli nowoczesność, tradycję i przedsiębiorczość pragnąc przywrócić Żyrardów na mapie ważnych lokalizacji gospodarczych kraju. Plasując Mazowieckie Targi BUDREM EXPO 2013 w kalendarzu wydarzeń miejskich osiągnęli kompromis między rozrywką a wyjątkową szansą dla mazowieckich przedsiębiorców. Dając gotową recepturę na udaną promocję i sukces pragną pobudzić okolicznych przedsiębiorców do działania dając im możliwość bezpośredniego spotkania z potencjalnymi klientami.

Wieści  targi budrem expo 2013

Wieści targi budrem expo 2013


W stylizowanych przestrzeniach pofabrycznych, charakterystycznej dla miasta hali przy ul. Nowy Świat 5 będzie można zobaczyć blisko 130 wystawców, nowości, premiery rynkowe, branżowych specjalistów itp. Zakres tematyczny jest szeroki – budownictwo, usługi, wykończenia wnętrz, deweloperzy, banki i instytucje finansowe, ubezpieczenia, dotacje, transport, auta dla przedsiębiorców i wiele, wiele innych. Udział w wydarzeniu zapowiadają zarówno lokalne firmy jak i branżowi giganci (ISOVER, MAPEI, ROBEN, KNAUF STYROPIAN). Zaprezentowane będą nowości z asortymentu m.in. HUSQVARNY czy TARTI.
Szukający własnego lokum z pewnością znajdą wiele ciekawych ofert proponowanych m.in. przez FIB INVESTMENT, EVERBEST, ALEKSANDRIE PARK, DOMBUD, MAKBUD, BMR Baćko czy Spółdzielnie Mieszkaniową a w sprawach budżetu pomogą przedstawiciele bankowości z Credit Agricole czy Banku BGŻ. Natomiast dla tych, którzy są na etapie wykańczania własnych „czterech kątów” przygotowano „Strefę testów” obfitą w praktyczne porady i prezentacje. Pomocne będą także z pewnością sugestie przedstawicieli takich firm jak D.MOD, MERKURION, MAXA, GEJCYG. Ponadto targi stwarzają możliwość na odbycie konsultacji technicznych i spotkań biznesowych z przedstawicielami innych firm. Są także świetną okazją do umocnienia wizerunku przedsiębiorstwa lub pozycjonowania nowo powstałych marek dzięki wykorzystaniu oferowanych na targach usług reklamowych i aktywnym angażowaniu odbiorców. Forma pikniku rodzinnego ze strefą dla dzieci, konkursami i licznymi atrakcjami daje szansę na weekendowe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jeśli natomiast przyjdzie ochota na małe „co nieco” – z pewnością będzie można je zaspokoić w hali cateringowej.
Wydarzenie uzyskało patronat Prezydenta Miasta, ale jego potencjał doceniły także media takie jak np. Radio Kolor, Bogoria, prasa oraz ogólnopolskie portale branżowe. Nasza gazeta objęła patronat medialny nad Targami.
I Mazowieckie targi BUDREM EXPO 2013 to zatem niepowtarzalna okazja zarówno dla wystawców jak i odwiedzających tragi. Konkurencyjne ceny wynajmu powierzchni wystawienniczej wynikające z pionierskiej edycji wydarzenia zachęcają przedsiębiorców do prezentacji swej oferty a zwiedzający będą mogli skorzystać z licznych promocji.

Zapraszamy do udziału w I edycji Mazowieckich Targów BUDREM EXPO 2013 w dniach 15-16 czerwca w hali na ul. Nowy Świat 5, więcej na www.targibudrem.pl

CHCESZ SIĘ ZAPREZENTOWAĆ? DZWOŃ 518 304 455