Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Nowoczesny sprzęt na pokazach w Ujeździe | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Nowoczesny sprzęt na pokazach w Ujeździe

Wieści wystawa Ujazd

22 maja w Ujeździe odbędzie się pokaz maszyn rolniczych najnowszej generacji.

Ciągniki wyposażone w ładowacze czołowe, kosiarki dyskowe, zgrabiarki karuzelowe, prasy rolujące oraz ładowarki teleskopowe to narzędzia niezbędne podczas zbiorów zielonek. Wszystkie wspomniane maszyny będzie można obejrzeć na wystawie w Ujeździe. Ich praca zostanie omówiona przez specjalistów. Ponadto będzie możliwość osobistego przetestowania sprzętu i uzyskania odpowiedzi na pytania bezpośrednio od wykwalifikowanych specjalistów New Holland. Przewidziany jest również poczęstunek.
– „Stosowanie nowoczesnych maszyn przekłada się bezpośrednio na zyski gospodarstwa i przynosi w dłuższej perspektywie duże oszczędności. Doskonale widać to na przykładzie sprzętu wykorzystywanego przy zbiorach zielonek. Dzięki nowoczesnym maszynom możliwe jest dokładne wykonanie wszystkich koniecznych czynności w krótkim czasie, bez względu na pogodę. Dzięki temu ewentualne straty są ograniczone do minimum. Aby pokazać jak to działa w praktyce podczas imprezy zaprezentujemy i omówimy system PLM oraz stacje RTK wykorzystywane w precyzyjnym koszeniu trawy – z wykorzystaniem kamery typu live” – mówi Łukasz Jarczyński, specjalista New Holland ds. maszyn do zbioru zielonek.
Dokładność i terminowe wykonanie czynności to podstawa w prowadzeniu gospodarstwa. Szczególnie widać to przy pracach związanych z przygotowaniem zielonek. Tylko dzięki precyzyjnemu wykonaniu wszystkich czynności, możliwe jest osiągnięcie sukcesu w postaci bardzo dobrej jakości produktu, który chętnie spożywają zwierzęta.
Dzięki pokazowi w Lipnie rolnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami stosowanymi w rolnictwie. W miłej atmosferze będzie możliwość wymiany opinii zarówno między rolnikami, jak i obecnymi specjalistami.
Miejsce imprezy:
97-225 Ujazd, Józefin – godz. 10:30 – 15:30 – w firmie „Agroskład”