Nowości w IKEA Łódź

Projektowanie IKEA Łódź

Nowy rok w IKEA Łódź rozpoczyna się pod znakiem nowości. Otwarte zostało nowe wejście, od strony całkiem nowego, powiększonego Działu Gotowanie i Serwowanie. IKEA Łódź wspiera także nowe postanowienia swoich klientów. Od pewnego czasu na wszystkich chcących wprowadzić zmiany w swoich domach czeka nowa usługa projektowania.
IKEA Łódź otwiera się dla swoich gości od strony Portu. Od niedawna nowym wejściem dostaniemy się do Działu Gotowanie i Serwowanie. Dział został rozbudowany, tak aby ułatwić klientom dokonywanie zakupów, a także dać im więcej możliwości wyboru.
IKEA Łódź wprowadziła również nową usługę projektowania wnętrz. To propozycja dla wszystkich, którzy w nowym roku chcą odmienić swoje wnętrza. Współpraca z projektantami pomoże zaplanować wymarzoną kuchnię, salon, sypialnię, łazienkę, garderobę czy pokój dziecięcy. Usługa skierowana jest także do tych, którzy chcą nadać swoim pomieszczeniom nowego wyglądu, poprzez niewielkie zmiany. W ofercie dostępne jest bowiem także doradztwo w zakresie doboru elementów wyposażenia.
Styczeń w IKEA Łódź to także początek wprowadzania nowych, niższych cen na kolejne produkty.
Więcej informacji na temat nowości w IKEA Łódź można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz

Źródło i foto: IKEA Łódź