Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Okradł firmę ogrodniczą | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Okradł firmę ogrodniczą

Kryminalni zatrzymali mężczyznę mieszkającego na terenie powiatu żyrardowskiego, który z terenu firmy ogrodniczej w Strobowie skradł elementy narzędzi ogrodniczych.

18 września 2012 r. dyżurny otrzymał informację od mężczyzny dzwoniącego na numer alarmowy 997, iż kilka minut wcześniej z terenu firmy ogrodniczej w Strobowie w gminie Skierniewice skradziona została kosiarka do trawy oraz elementy-części od kos spalinowych. Sprawca miał odjechać z miejsca samochodem mitsubishi. Dyżurny na miejsce skierował policjantów którzy ustalili, iż sprawca wjechał na teren firmy przez otwartą tylną bramę i załadował na samochód przedmioty stanowiące zwroty reklamacyjne. Funkcjonariusze w rozmowie ze świadkiem zdarzenia ustalili jakim samochodem przyjechał sprawca a następnie jego adres zamieszkania. Okazał się nim znany skierniewickim stróżom prawa 44 letni mężczyzna ze Skierniewic. Po udaniu się do jego mieszkania okazało się, że sprzedał je dwa lata temu i obecni właściciele nie wiedzą gdzie może przebywać. Mundurowi na podstawie wiedzy operacyjnej postanowili sprawdzić pozostałe adresy, gdzie mógł udać się podejrzany.
W jednej z miejscowości województwa mazowieckiego w gminie Puszcza Mariańska mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli skradzione przedmioty, które wróciły do właściciela.
Za kradzież grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

http://www.skierniewice.policja.gov.pl/