Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Open Sound Radomsko | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Open Sound Radomsko

Wieści_Open_Sound_Radomsko

4 maja br. w Radomsku w Pubie Bourbon Street przy ul. Kolejowej 2. odbędzie przegląd zespołów muzycznych. Przedsięwzięcie jest skierowane do zespołów muzycznych/ wykonawców z terenu miasta Radomska, wykonujących szeroko rozumianą muzykę rockową, metalową, jazzową, bluesową, hip- hop, itp. Czas zgłoszeń do 17 kwietnia.
Ideą Open Sound Radomsko jest umożliwienie startu młodym muzykom, którzy grywając w różnych miejscach miasta, nie mają gdzie skonfrontować swojej muzyki z szerszą publicznością. Będzie to jedyna okazja do zaprezentowania własnych dokonań artystycznych, a tym samym poddania się ocenie profesjonalnego jury, w skład którego wejdą specjaliści z branży muzycznej.

Aby wziąć udział w przeglądzie należy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz kontaktowy i przesłać go mailem lub dostarczyć do dnia 17 kwietnia do siedziby Organizatora.

Dla zwycięzców przeglądu przewidziano atrakcyjne nagrody, a jedną z nich jest występ przed gwiazdą wieczoru podczas Dni Radomska.
więcej informacji na www.radomsko.pl
źródło UM Radomsko