Ostatnie wrześniowe warsztaty dla najmłodszych w IKEA Łódź

W najbliższy weekend w IKEA Łódź odbędą się ostatnie warsztaty z cyklu „Gotowi do szkoły?”. Podczas zajęć maluchy wspólnie z animatorami prowadzącymi zajęcia, ozdobią swoje łazienkowe kubeczki. Kolorowe, będą znacznie bardziej zachęcać do regularnego mycia ząbków.
„Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda. Myję zęby, bo wiem dobrze o tym, kto ich nie myje ten ma kłopoty” – w ten sposób zespół Fasolki zachęca już od wielu lat wszystkie maluchy do regularnego mycia ząbków. Również IKEA Łódź, organizując warsztaty dla najmłodszych, nie zapomniała o ich edukacji w tej ważnej kwestii. Podczas ostatnich wrześniowych zajęć z cyklu „Gotowi do szkoły?”, wszystkie chętne dzieci ozdobią wraz z animatorami łazienkowe kubeczki. Kolorowe i wesołe, będą każdego dnia zachęcać do systematycznego mycia ząbków. A warto pamiętać, że wypracowane w dzieciństwie dobre nawyki, mogą z nimi pozostać na całe życie.
Warsztaty odbędą się w sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 18.00 pod czujnym okiem animatorów. Na zajęcia zapraszamy do Restauracji IKEA Łódź.
Więcej informacji na temat IKEA Łódź znaleźć można na stronie www.IKEA.pl/Lodz

Źródło: IKEA Łódź