Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Para bełchatowian zatrzymana za pobicie | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Para bełchatowian zatrzymana za pobicie

Wieści policja

Dwoje 22-letnich bełchatowian odpowie za brutalne pobicia 24-latka. Prawdopodobnym motywem ataku była zemsta za publiczne obnażenie w klubie i niemoralną propozycję złożoną kobiecie przez pobitego.
Nieobyczajny wybryk – obnażenie się przed nieznaną kobietą podczas zabawy w klubie oraz niemoralna propozycja – okazał się motywem działania podejrzanych o brutalne pobicie 24-latka. Zdarzenie miało miejsce 11 listopada 2013 roku, kilka minut po drugiej na Placu Narutowicza w Bełchatowie. Natychmiast po otrzymaniu informacji o zdarzeniu, na miejsce udały się patrole policji oraz strażnicy miejscy. Pobity 24-letni bełchatowianin opisał oprawców – młodą kobietę i towarzyszącego jej młodego mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli penetrację okolicy, szukając opisanych osób, które, jak wynikało z relacji pokrzywdzonego, zadawały mu ciosy pięściami, a gdy przewrócił się na ziemię – kopały go po całym ciele. Po kilku minutach strażnicy ujęli dwoje bełchatowian odpowiadających podanemu rysopisowi. Oboje trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. 22-latka w organizmie miała 1,4, a jej rówieśnik 1,76 promila. Podejrzanym o pobicie grożą kary do trzech lat więzienia, natomiast 24-latek poniesie prawne konsekwencje nieobyczajnego wybryku, za co grozi mu kara aresztu.
KPP w Bełchatowie