Pieniądz przyszłości – konkurs

konkurs

Chcesz wygrać pobyt w apartamencie w Krakowie i innych luksusowych hotelach w całej Polsce dla Twojej rodziny? Świetna informacja dla rodziców i ich dzieci! Trwa konkurs plastyczny, który łączy w sobie elementy zabawy i nauki.

Temat prac to: „jak wyobrażasz sobie pieniądz przyszłości?”. Dzięki dowolnej technice wykonania pracy dzieci mogą uwolnić swoją wyobraźnię i ćwiczyć swoją kreatywność. Ważną rolę w konkursie spełnia również rodzic, który powoli może wprowadzać swoje dziecko w realia codziennego życia, tłumacząc mu czym jest pieniądz i jaką rolę spełnia. Konkurs daje również możliwość wspólnej zabawy i budowania więzi z dzieckiem, poprzez wspólne pochylenie się nad tematem pracy konkursowej.
Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkie dzieci z całej Polski w wieku od 6 do 13 lat.
Do udziału w konkursie zachęca bardzo duża pula cennych nagród. Sponsorom spodobała się edukacyjno-rozrywkowa forma konkursu i przekazali organizatorom wiele interesujących upominków. Wśród nagród znajdziemy więc: pobyt w apartamencie w Krakowie, pobyt w kwaterze prywatnej w Sopocie oraz w innych hotelach w całej Polsce, gry komputerowe, gry planszowe, bilety do parku rozrywki, darmowe lekcje tańca i wiele innych wartościowych nagród.
W tym konkursie każdy wygrywa!
Organizatorem konkursu jest Mateusz Pawłowski – uczeń klasy III Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.  
Więcej informacji można znaleźć na portalu
www.pieniadzprzyszlosci.pl
oraz na profilu FB facebook.com/konkurs.pieniadzprzyszlosci
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i dzieleniu się informacją o nim z innymi!
Sponsorami nagród są:
eplakaty.pl, www.nygus.pl
www.replikator.pl
www.jawa.waw.pl
www.ktosiaki.pl
www.mojebambino.pl
i wiele więcej.
Patroni medialni:
Telewizja SIlesia, Gazeta Wieści, Życie Rzeszowa, blog Mama Kreatywna, Dogadać się z dzieckiem,
blog Sister, Misja macierzyństwo, Przegląd Świętochłowicki, portal Onebank, Katolicki portal Deon, Portal Czytam i wiem, Teraz Gąbin, Carpatia Biznes, Sfera Tv, Wmeritum i wiele więcej.