Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Pijany kierowca chciał przekupić policjantów | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Pijany kierowca chciał przekupić policjantów

Wieści logo policja

Zatrzymany do kontroli drogowej 52-letni kierowca miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Na domiar złego, mężczyzna próbował wręczyć policjantom łapówkę.

23 kwietnia 2013 roku policjanci z Komisariatu w Kamieńsku podczas służby patrolowej pełnionej na terenie gminy Dobryszyce zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem 126p. Podczas rozmowy z kierowcą auta funkcjonariusze poczuli zapach alkoholu. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że 52-latek miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Policjanci przewieźli nietrzeźwego do komisariatu. Po chwili, 52-latek chciał wręczyć funkcjonariuszom 150 złotych w zamian za wypuszczenie go i zatuszowanie sprawy. Policjanci poinformowali go, że popełnił kolejne przestępstwo. 52-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za próbę wręczenia tzw. łapówki. Zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi za takie zachowanie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP w Radomsku