Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Pijany kierowca potrącił dwie nastolatki | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Pijany kierowca potrącił dwie nastolatki

Wieści Opoczno, wypadek w gm Sławno

28 września przed godziną 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 713 w gminie Sławno pijany kierowca potrącił dwie rowerzystki i uciekł z miejsca wypadku.

Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 28 września 2012 roku przed godziną 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 713 w gminie Sławno. Jak wynika z wstępnych ustaleń 23-letni kierujący seatem toledo, w okolicach miejscowości Antoniówka potrącił dwie 15-letnie rowerzystki a następnie uciekł z miejsca wypadku. Po kilku kilometrach, w rejonie miejscowości Kunice, najprawdopodobniej na łuku drogi, stracił panowanie nad autem i dachował. Cała trójka uczestników zdarzenia została przewieziona do szpitala. Stan jednej z nastolatek jest ciężki, zostanie przetransportowana do Łodzi. Badanie wykazało w organizmie 23-letniego kierowcy blisko dwa promile alkoholu. Do czasu zakończenia czynności prowadzonych przez policjantów m.in. oględzin miejsca wypadku droga była zablokowana.

fot. materiały Policji w Opocznie

www.opoczno.policja.gov.pl