Piotrków Tryb.: Pokaz mody w Muzeum

pokaz mody średniowiecze

21 kwietnia 2015r. o godz. 19.00 w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się pokaz „MODA PRZEZ WIEKI”, którego pomysłodawcą oraz organizatorem jest Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.

Stroje do pokazu mody, które będą reprezentowały okres od początku ludzkości po epokę baroku, zaprojektował i wykonał Michał Owczarek, instruktor warsztatów z rycerskiej obyczajowości w OEA MOK, natomiast choreografię przygotowała Aleksandra Baryła – instruktor warsztatów tanecznych w OEA. Fryzury i make up do pokazu wykona salon X-CUT Studio (znajdujący się na Wierzejach w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Świeża 10).
Pokazowi mody będzie towarzyszył minirecital Agnieszki Kardas – sopran koloraturowy oraz Andrzeja Woźnickiego. Repertuar, jaki zaprezentują wykonawcy będzie obejmował między innymi takie utwory, jak: „My Fair Lady” Webera, „Sama w taką noc” Franka Sinatry czy swing „Besame Mucho” Consuelo Velázqueza. Oprócz pani Agnieszki i pana Andrzeja będzie można wysłuchać występu zespołu wokalnego „Ewki” z Klubu Seniora z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK. Całość poprowadzi pan Andrzej Woźnicki.
Serdecznie zapraszamy. 21 kwietnia 2015r., godz. 19.00 Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, Plac Zamkowy 4.
Wstęp wolny.

Magdalena Ciżewska