Piotrków Tryb.: Poszukiwany za napad na bank

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do wykrycia sprawcy rozboju dokonanego na pracownikach jednego z piotrkowskich banków.
Do zdarzenia doszło 1 czerwca 2015 roku około godziny 17.00 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Słowackiego. Nieznany sprawca po uprzednim wejściu do placówki banku grożąc trzymanym w ręku przedmiotem przypominającym broń, zażądał wydania pieniędzy, a następnie po otrzymaniu gotówki, oddalił się w nieznanym kierunku.

Na podstawie zeznań świadków sporządzono portret pamięciowy sprawcy:

Wieści_napad_na_bank

Mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrostu około 190 cm, szczupłej budowy ciała, twarz pociągła, bez cech charakterystycznych, oczy duże koloru niebieskiego, brwi cienkie proste, nos prosty średniej grubości. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był: w kurtkę długości ¾ koloru niebieskiego (chabrowego), wykonaną z ortalionu, na głowie czapka z daszkiem koloru ciemnego, spodnie dresowe luźne koloru ciemnego z widocznymi dwoma lampasami na bokach koloru białego oraz trzema lampasami na wysokości łydki. Na nogach obuwie typu trampki.

Wieści_napad_na_bank
Policjanci proszą świadków zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają na powyższych zdjęciach sprawcę zdarzenia lub znają jego tożsamość o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim pod nr telefonu 44 647- 90- 84 w godzinach 8.00- 16.00, telefon komórkowy 723-640-628 lub numer alarmowy 997.

KMP w Piotrkowie Trybunalskim