Piotrków Tryb.: Quiz multimedialny

Piotrków Tryb. oczyszczalnia ścieków - quiz

Daty, niekończące się tabele i zawiłe sformułowania. Znasz to? Od dzisiaj zdobywaj wiedzę w ciekawy sposób! Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z myślą nie tylko o najmłodszych stworzył multimedialny Quiz. Dzięki niemu wszyscy mieszkańcy Piotrkowa w łatwy i przyjemny sposób poszerzą swoją wiedzę.


Wiedza na wyciągnięcie ręki

Quiz łączy w sobie naukę, rywalizację i refleks. Zadaniem gracza jest udzielanie poprawnych odpowiedzi w jak najszybszym czasie w czterech kategoriach: projekt „Modernizacja i rozbudowa Oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim”, Unia Europejska, Piotrków Trybunalski i pytania z dziedziny ekologii. Źródłem informacji są m. in. wiadomości umieszczone na www.oczyszczalniapiotrkow.pl i www.piotrkow.pl. Quiz znajduje się pod adresem www.oczyszczalniapiotrkow.pl/quiz i jest bezpłatny.

Ćwicz i wygrywaj nagrody! – czyli jak to działa
Od 2 marca do 12 kwietnia można grać, uczyć się i poznawać tajniki związane z projektem, ekologią, miastem czy Unią Europejską. W tym czasie wszyscy uczestnicy poszerzają i doskonałą wiedzę odpowiadając na pytania, aby 13 kwietnia przystąpić do Wielkiego Finału Quizu. Warunkiem uczestnictwa w finale jest zalogowanie się przy użyciu nick’a i podania adresu e-mail. Uczestnicy mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Co trzeba zrobić? Wystarczy w jak najkrótszym czasie prawidłowo odpowiedzieć na 25 pytań wybranych losowo przez system. Spośród uczestników zostanie wyłonionych 20 najlepszych – TOP 20, którzy otrzymają zestaw materiałów promocyjnych projektu – pendrive 8G ze smyczą, długopisy, kubki, parasole, itp. Trzech uczestników z TOP 20, którzy uzyskają największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, otrzyma nagrody główne – tablet, słuchawki i aparat fotograficzny.

Szczegóły oraz Regulamin Quizu dostępne są na stronie www.oczyszczalniapiotrkow.pl