PKS Opoczno

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Opocznie Spółka z o. o.

ul. Janasa 27
26-300 Opoczno

Dyspozytor

044 – 755 – 31 – 83
kom. 608 – 858 – 668

Rozkład ważny od 15.11.2012

DOKĄDSTANOWISKOPRZEZODJAZD
KŁODZKO D.A.
1
Wrocław D.A.00:20 nP [PUŁ]
KOŃSKIE D.A.
1
Żarnów Piłsuds./ Rynek12:30 F [RSKO]
LUBLIN D.A.
1
Radom D.A.05:43 hnP [RAD]
07:40 ŻLP [PIOT]
10:45 L357 [AGAT]
LUBLIN D.A.
1
Radom dw. PKP01:50 1u# [LUB]
POZNAŃ
1
Piotrków Tryb. D.A./P.O.W.21:35 Un*P [RAD]
RADOM D.A.
1
Przysucha D.A.01:00 16eP [RAD]
13:02 UP [RAD]
15:10 hP [RAD]
17:02 NmQP [RAD]
20:02 NP [RAD]
SZKLARSKA PORĘBA
1
Piotrków Tryb. D.A./P.O.W.22:25 5y@ [LUB]
TOMASZÓW LUBELSKI
1
Puławy03:15 UP [PUŁ]
WROCŁAW D.A.
1
Piotrków Tryb. D.A./P.O.W.10:45 N246 [AGAT]
12:15 eP [RAD]
23:55 57eP [RAD]
ŁÓDŹ D.A. KALISKA
2
Inowłódz Plac K. Wielkiego13:30 U [TOM]
ŁÓDŹ D.A. KALISKA
2
Sławno07:10 Fm [TOM]
15:45 7 [TOM]
ŁÓDŹ D.A. KALISKA
2
Sulejów/Dworcowa04:50 Am
06:10 U
07:20 UP [RAD]
08:10 L
09:50 Fm
10:10 NmQP [RAD]
14:00 U
15:10 NP [RAD]
17:30 iLm
MNISZKÓW. GS
2
15:50 S
PIOTRKÓW TRYB. D.A./P.O.W.
2
Sulejów/Dworcowa06:35 S [PIOT]
06:35 F [PIOT]
09:40 L [PIOT]
11:15 Fm
14:40 S [PIOT]
17:40 ŻLP [PIOT]
PIOTRKÓW TRYB. D.A./P.O.W.
2
Żarnów Piłsuds./ Rynek10:00 F [PIOT]
TOMASZÓW MAZ. D.A./ DWORCOWA 6
2
Sławno06:30 A
13:00 A
15:30 Fm [TOM]
16:50 S
TOMASZÓW MAZ. D.A./ DWORCOWA 6
2
Szadkowice/Szkoła06:55 S
08:00 Fm
TOMASZÓW MAZ. D.A./ DWORCOWA 6
2
Ziębów/Szkoła06:00 Fm
12:30 Fm
14:20 S
15:35 Fm
WARSZAWA D.A. ZACHODNI
2
Brzuśnia07:00 U
10:40 U [GJ]
12:30 5Lm
17:00 L7
WARSZAWA D.A. ZACHODNI
2
Inowłódz Plac K. Wielkiego15:00 U [GJ]
WARSZAWA D.A. ZACHODNI
2
Radzice Duże/Przydziałki04:30 l1
BIAŁACZÓW KOŚCIÓŁ - SZK.
3
Wąglany06:30 S
DĘBA, NADLEŚNICTWO
3
Bukowiec Opoczyński Inowł.06:00 S
07:00 +
07:35 S(6)
11:40 4
15:50 S
GRĘBENICE
3
Rawdwan08:50 Fm
15:50 Fm
KLEW
3
Wąglany05:40 F
11:00 Fm
14:45 Fmk
KURASZKÓW
3
Wąglany14:10 S
MIEDZNA DREWNIANA, OSP
3
Radwan12:05 S
OPOCZNO D.A./ DWORCOWA
3
Parczów07:50 6G
09:00 Fm
14:20 J
17:10 S
OPOCZNO D.A./ DWORCOWA
3
Wąglany07:15 S
19:50 Fm
PARADYŻ OPOCZYŃSKA
3
Radwan07:00 S
PETRYKOZY, OSP
3
Białaczów, Plac Wolności14:00 S
PETRYKOZY, OSP
3
Sitowa, Skrzyżowanie07:05 S
RUSZENICE
3
Radwan13:50 Am
SĘDÓW
3
Wąglany08:50 +
SOKOŁÓW
3
Radwan12:45 S
ZAKRZÓW nr 60
3
Parczów06:25 A
14:00 S
15:15 A
ZAKRZÓW nr 60
3
Wąglany05:10 U
06:30 S
10:40 A
12:30 U
ŻARNÓW PIŁSUDSKIEGO/ RYNEK
3
Wąglany06:40 Jm
18:00 Fm

OZNACZENIA KURSÓW

[AGAT] – kurs firmy BUH AGAT
[GJ] – kurs firmy PKS Sp. z o.o. Grójec
[LUB] – kurs firmy PPKS Lublin
[PIOT] – kurs firmy PKS Piotrków Trybunalski
[PUŁ] – kurs firmy PPKS Puławy
[RAD] – kurs firmy PPKS Radom
[RSKO] – kurs firmy PKS Radomsko
[TOM] – kurs firmy PKS Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.
# – w okresie 2 III – 15 VI oraz 2 X – 20 XII kursuje na odcinku Wałbrzych – Lublin
* – nie kursuje w dn. 23 XII i  30 XII oraz w Wielki Piątek
@ – w okresie 1 III – 14VI oraz 1 X – 19 XII kursuje tylko do Wałbrzycha
(6) – kursuje w soboty w okresie szkolnym
+ – kursuje w niedziele i święta
1 – kursuje w poniedziałki robocze
2 – kursuje we wtorki robocze
3 – kursuje w środy robocze
4 – kursuje w czwartki robocze
5 – kursuje w piątki robocze
6 – kursuje w soboty robocze
7 – kursuje w niedziele
A- nie kursuje w niedziele i święta
e – nie kursuje 24, 25, 31 XII, 01 I i w I dzień Wielkanocy
F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
G – nie kursuje w okresie wakacji i ferii
h – nie kursuje w I i II dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz 1 i 2 stycznia
i – Kursuje w piątki, soboty, niedzielę
J – kursuje od poniedziałku do piątku w wakacje i ferie
L – nie kursuje w I i II dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz 1 stycznia
m – nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
N – nie kursuje w I dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
n – nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
P – kurs pośpieszny
Q – nie kursuje w Boże Ciało
S – kursuje w dni nauki szkolnej
U – nie kursuje  w I dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
u – nie kursuje w 24,25 XII, Wielka Sobotę oraz w I dzień Wielkanocy
y – nie kursuje w 23, 24, 31 XII, Wielki Piątek i Wielką Sobotę
Ż – kursuje w piątki, soboty, niedziele, poniedziałki