PKS Opoczno
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Opocznie Spółka z o. o.
ul. Janasa 27
26-300 Opoczno
Dyspozytor
044 – 755 – 31 – 83
kom. 608 – 858 – 668
Rozkład ważny od 15.11.2012
DOKĄD STANOWISKO PRZEZ ODJAZD
KŁODZKO D.A. Wrocław D.A. 00:20 nP [PUŁ]
KOŃSKIE D.A. Żarnów Piłsuds./ Rynek 12:30 F [RSKO]
LUBLIN D.A. Radom D.A. 05:43 hnP [RAD]
07:40 ŻLP [PIOT]
10:45 L357 [AGAT]
LUBLIN D.A. Radom dw. PKP 01:50 1u# [LUB]
POZNAŃ Piotrków Tryb. D.A./P.O.W. 21:35 Un*P [RAD]
RADOM D.A. Przysucha D.A. 01:00 16eP [RAD]
13:02 UP [RAD]
15:10 hP [RAD]
17:02 NmQP [RAD]
20:02 NP [RAD]
SZKLARSKA PORĘBA Piotrków Tryb. D.A./P.O.W. 22:25 5y@ [LUB]
TOMASZÓW LUBELSKI Puławy 03:15 UP [PUŁ]
WROCŁAW D.A. Piotrków Tryb. D.A./P.O.W. 10:45 N246 [AGAT]
12:15 eP [RAD]
23:55 57eP [RAD]
ŁÓDŹ D.A. KALISKA Inowłódz Plac K. Wielkiego 13:30 U [TOM]
ŁÓDŹ D.A. KALISKA Sławno 07:10 Fm [TOM]
15:45 7 [TOM]
ŁÓDŹ D.A. KALISKA Sulejów/Dworcowa 04:50 Am
06:10 U
07:20 UP [RAD]
08:10 L
09:50 Fm
10:10 NmQP [RAD]
14:00 U
15:10 NP [RAD]
17:30 iLm
MNISZKÓW. GS 15:50 S
PIOTRKÓW TRYB. D.A./P.O.W. Sulejów/Dworcowa 06:35 S [PIOT]
06:35 F [PIOT]
09:40 L [PIOT]
11:15 Fm
14:40 S [PIOT]
17:40 ŻLP [PIOT]
PIOTRKÓW TRYB. D.A./P.O.W. Żarnów Piłsuds./ Rynek 10:00 F [PIOT]
TOMASZÓW MAZ. D.A./ DWORCOWA 6 Sławno 06:30 A
13:00 A
15:30 Fm [TOM]
16:50 S
TOMASZÓW MAZ. D.A./ DWORCOWA 6 Szadkowice/Szkoła 06:55 S
08:00 Fm
TOMASZÓW MAZ. D.A./ DWORCOWA 6 Ziębów/Szkoła 06:00 Fm
12:30 Fm
14:20 S
15:35 Fm
WARSZAWA D.A. ZACHODNI Brzuśnia 07:00 U
10:40 U [GJ]
12:30 5Lm
17:00 L7
WARSZAWA D.A. ZACHODNI Inowłódz Plac K. Wielkiego 15:00 U [GJ]
WARSZAWA D.A. ZACHODNI Radzice Duże/Przydziałki 04:30 l1
BIAŁACZÓW KOŚCIÓŁ - SZK. Wąglany 06:30 S
DĘBA, NADLEŚNICTWO Bukowiec Opoczyński Inowł. 06:00 S
07:00 +
07:35 S(6)
11:40 4
15:50 S
GRĘBENICE Rawdwan 08:50 Fm
15:50 Fm
KLEW Wąglany 05:40 F
11:00 Fm
14:45 Fmk
KURASZKÓW Wąglany 14:10 S
MIEDZNA DREWNIANA, OSP Radwan 12:05 S
OPOCZNO D.A./ DWORCOWA Parczów 07:50 6G
09:00 Fm
14:20 J
17:10 S
OPOCZNO D.A./ DWORCOWA Wąglany 07:15 S
19:50 Fm
PARADYŻ OPOCZYŃSKA Radwan 07:00 S
PETRYKOZY, OSP Białaczów, Plac Wolności 14:00 S
PETRYKOZY, OSP Sitowa, Skrzyżowanie 07:05 S
RUSZENICE Radwan 13:50 Am
SĘDÓW Wąglany 08:50 +
SOKOŁÓW Radwan 12:45 S
ZAKRZÓW nr 60 Parczów 06:25 A
14:00 S
15:15 A
ZAKRZÓW nr 60 Wąglany 05:10 U
06:30 S
10:40 A
12:30 U
ŻARNÓW PIŁSUDSKIEGO/ RYNEK Wąglany 06:40 Jm
18:00 Fm
OZNACZENIA KURSÓW
[AGAT] – kurs firmy BUH AGAT
[GJ] – kurs firmy PKS Sp. z o.o. Grójec
[LUB] – kurs firmy PPKS Lublin
[PIOT] – kurs firmy PKS Piotrków Trybunalski
[PUŁ] – kurs firmy PPKS Puławy
[RAD] – kurs firmy PPKS Radom
[RSKO] – kurs firmy PKS Radomsko
[TOM] – kurs firmy PKS Tomaszów Mazowiecki Sp. z o.o.
# – w okresie 2 III – 15 VI oraz 2 X – 20 XII kursuje na odcinku Wałbrzych – Lublin
* – nie kursuje w dn. 23 XII i 30 XII oraz w Wielki Piątek
@ – w okresie 1 III – 14VI oraz 1 X – 19 XII kursuje tylko do Wałbrzycha
(6) – kursuje w soboty w okresie szkolnym
+ – kursuje w niedziele i święta
1 – kursuje w poniedziałki robocze
2 – kursuje we wtorki robocze
3 – kursuje w środy robocze
4 – kursuje w czwartki robocze
5 – kursuje w piątki robocze
6 – kursuje w soboty robocze
7 – kursuje w niedziele
A- nie kursuje w niedziele i święta
e – nie kursuje 24, 25, 31 XII, 01 I i w I dzień Wielkanocy
F – kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
G – nie kursuje w okresie wakacji i ferii
h – nie kursuje w I i II dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz 1 i 2 stycznia
i – Kursuje w piątki, soboty, niedzielę
J – kursuje od poniedziałku do piątku w wakacje i ferie
L – nie kursuje w I i II dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz 1 stycznia
m – nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
N – nie kursuje w I dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
n – nie kursuje w Wigilię, Sylwestra i Wielką Sobotę
P – kurs pośpieszny
Q – nie kursuje w Boże Ciało
S – kursuje w dni nauki szkolnej
U – nie kursuje w I dzień Bożego Narodzenia i Wielkanocy
u – nie kursuje w 24,25 XII, Wielka Sobotę oraz w I dzień Wielkanocy
y – nie kursuje w 23, 24, 31 XII, Wielki Piątek i Wielką Sobotę
Ż – kursuje w piątki, soboty, niedziele, poniedziałki