Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
PKS Rawa Mazowiecka | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

PKS Rawa Mazowiecka

Dworzec
96-200 Rawa Mazowiecka
ul. Kolejowa 7
tel. 46 814-21-69

Rozkład ważny od 10.09.2012 r.

PRZYJAZDYDOKĄD
STAN.
PRZEZODJAZDY
7:00 S; 9:25F; 18:20F Biała Rawska
2
Babsk15:20 W
17:00 S
7:33 F; 9:35 S; 15:03 F; 16:33 F; 17:40 F Biała Rawska
2
Lesiew5:30 S
6:20 F
7:45 F
12:30 S
13:50 F
16:15 F
7:3 2F; 15:47 s Brzeziny
1
Radwanka, Koluszki14:40 F
7:35 SBrzeziny
1
Jeżów14:35 S
16:00 S
13:33 F; 17:13 FEChodnów
2
Babsk, Biała R.11:40 F
15:20 FE
10:03 UGrójec
2
Lesiew, Biała R.11:00 L^
9:15 S Inowłódz
3
Chociw12:30 S
8:55 SCzerniewice13:40 S
3:00 PxCiechanów
5
Warszawa, Elbląg4:40 Px
8:30 SCielądz
5
Pukinin7:00 S
13:25 S
17:50 UPKudowa Zdrój
3
Tomaszów ,Wrocław9:40 NnP^
20:05 PłKrynica Morska
2
Warszawa, Elbląg22:30 Pż^
22:30 PżKraków
3
Częstochowa20:05 Pł^
4:25 PNnLądek Zdrój
3
Tomaszów, Piotrków Częstochowa22:15 PNn
9:04 A; 14:05 F; 14:30 A;
15:55 F; 17:25 N; 19:30 L;
21:20 5,7
Łódź
1
Jeżów, Brzeziny5:00 F
6:40 6
7:25 F^
7:50 N^
8:15 A^
12:00 A^
15:15 L^
17:20 7
18:00 5
8:42 F; 15:47 S; 20:20 F7Łódź
1
Radwanka, Koluszki8:00 F
16:20 F7m
7:40 N; 8:15 S; 15:35 FNowe Miasto
2
Babsk, Biała R.14:10 S
16:00 F^
12:05 FNowe Miasto
2
Regnów, Sadkowice9:50 F
12:20 F
10:57 FNowe Miasto
3
Rzeczyca8:00 F
13:26 FNowe Miasto
2
Lesiew, Sadkowice10:20 F
11:36 A; 16:15 UNowe Miasto
2
Domaniewice, Cielądz9:15 A
17:30 N
7:15 FNowe Miasto
2
Cielądz, Jankowice15:20 S
7:40 S; 17:15 SPaprotnia
2
Lewin, Sadkowice5:30 S
15:35 S
7:30 L; 12:15 Fm; 14:45 L; 18:05 FmPiotrków Tryb.
3
Czerniewice, Tomaszów Maz.8:50 L; 19:25 LP^
15:05 FERadom
2
Cielądz, Nowe Miasto6:30 FE
16:10 SRzeczyca
3
Bartoszówka14:40 S
7:31 F; 12:15 F; 13:40 2,5 WRzeczyca
3
Chociw10:00 F
12:30 2,5
15:20 F
17:00 S
8:55 S (2,5)Regnów
2
Podskarbice Sz.10:30S(2,5)
7:05 S; 12:35 F; 15:10 SRossocha
5
Kurzeszyn6:30 S
12:00 S
14:35 S
17:00 W; 19:24FSadkowice
2
Regnów11:45 S
9:40SSadkowice
2
Regnów,Lewin17:50 S
13:21 S; 15:00 SSierzchowy
2
Podskarbice Sz., Kaleń7:00 S
13:05FSierzchowy
4
Regnów, Cielądz8:30 F
7:35 F; 9:55 F; 14:40 S; 16:45 F; 17:45 SSierzchowy
5
Cielądz, Sanogoszcz6:20 F
11:40 F
13:25 S;
15:30 F
16:30 S
5:25 F; 6:25 6; 7:35 F; 8:45 L; 13:05 F; 20:15 FSkierniewice
5
Nowy Dwór4:40 F
8:00 A
10:20 A
14:05 L
15:20 A
18:00 F
6:45 F; 11:35 F; 13:35 FE; 15:35 FSkierniewice Bus
5
Stara Rawa7:05 F
12:05 F
14:00 F
10:50 L; 14:25 A; 16:10 L;
17:10 L; 18:15 F
Skierniewice
5
Stara Rawa5:45 F
6:35 6
9:00 F;
11:00 A
12:30 L
17:20 L
6:20 F; 7:40 F; 9:15 F; 13:20 F; 16:20 6Skierniewice
4
Wilkowice6:30 S
8:00 S6
10:30 F
14:30F
15:45 FE
17:00 F
6:40 W; 7:55 W; 13:30 6;
15:45 F; 17:40 F
Skierniewice
4
Wilkowice,Głuchów 6:30 W
7:45 W
12:10 F
15:20 W
6:30 A; 7:45 S; 7:40 6;
9:00 FE; 11:00 F; 17:15 +L
Skierniewice
4
Głuchów4:20 FE
6:25 S
7:45 FE
15:20 FE
Skierniewice
5
Kurzeszyn, Rossocha19:10 F
15:25 S6Skierniewice
5
Linków, Rossocha6:35 S
16:15 S
5:20 NmSzklarska Poręba
2
Piotrków, Wrocław23:15 PNn^
6:35 F; 6:38 UP; 7:35 S; 8:50 6 ;10:45 U; 12:10 Fm; 12:55 U; 13:25 A; 14:45 A; 17:25 A; 18:20 +; 18:38 +U; 19:54 +; 20:35 A; 23:25 Ln;Tomaszów Maz.
3
Czerniewice5:30 FE
6:20 6
9:10 6
10:50 U
12:02 U ^
12:40 Fm^
14:35 C
14:42 Fm^
15:20 F
17:20; 18:27 UP^; 21:20 A
21:57 +U^
7:35 Fm; 15:35 FmTomaszów Maz.
3
Chociw, Lipie8:30 Fm^
16:00 Fm^
12:00 ATomaszów Maz.
1
Żelechlinek8:30 A
10:00 F
4:40 PxZakopaneCzęstochowa ,Katow.23:00 Px
8:10 A; 15:10 AWarka
2
Biała R., Grójec14:30 A^
19:30 L^
Wrocław
3
Czerniewice, Tomaszów Maz.13:25 PL ^
8:53 UPWieluń
3
Tomaszów, Piotrków,15:52 UP^
00:22 7^E
Warszawa
3
Babsk4:55 NP^
6:40 UP^
9:07 6; 9:35 Nn; 10:45 U; 12:00 U; 13:20 LP; 14:30 U; 15:30 F; 15:50 U; 17:15; 18:15 A; 18:25 U; 19:20 LP; 21:15 L; 21:22 +L; 21:55 +U; 22:15 NnP; 23:15 Pn; 23:26 +;Warszawa dw. Zachodni
2
Babsk 4:25NnP^
4:45A;
5:25PNn^;

6:55SC;
7:35LP^
8:506P
8:55UP^

10:15L
10:50U^
13:00;
14:50LP^;

15:40F
17:10C;
17:50LP^
18:20+P

18:40+U^;
19:557E^;

20:00+

Oznaczenia kursów:

F – kursuje w dni robocze
+ – kursuje w niedziele i święta
m – nie kursuje 24,31.XII, 2.I, 12.VI, 10.XI
S – kursuje dni nauki szkolnej
A – nie kursuje w niedziele i święta
E – nie kursuje w wakacje i ferie w d.robocze
C – kursuje w soboty niedziele i święta
^ – kurs wykonywany przez innego przewoźnika
k – ulega likwidacji z dniem 1.04.2010 r
a – nie kursuje 2.I,1.V,11VI,12.VI,15.VIII
2,5,6,7,1 – kursuje poszcz.dni tygodnia
P – kurs pośpieszny
b – nie kursuje B.Ciało 11.XI, 1V
i – kursuje 01.11
B – kursuje codziennie oprócz sobót
W – kursuje w wakacje i ferie dni robocze
j – nie kursuje 23.XII
ł – kursuje w dniu 1,4,6,7 w okr. 21.06-31.08
h – nie kursuje w pierwszy dzień Wielkanocy
N – nie kursuje 25.XII i pierwszy Dz.Wielkanocy
L – nie kursuje w święta Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Nowy Rok
D – nie kursuje 24,25,26,31.XII,01.I,.W. Sobota I,II Dz. Wielkanocy
U – nie kursuje 25.XII, 01.I 1-dzień Wielkanocy
n – nie kursuje 24 i 31.12 i w W.Sobotę
ż- kursuje w dniu 1,2,5,7 w okresie od 22.06-01.09
kolor czerwony – kursy pośpieszne