PKS Skierniewice
Dworzec
96-100 Skierniewice
ul. Dworcowa 1
tel. 46 833-30-82 wew. 25
ważny od dnia 02.07.2012 r.
DOKĄD | STANOWISKO | PRZEZ | ODJAZDY |
---|---|---|---|
Biała Rawska | Huta Zawadzka | 10:40 S 6; 14:00 A | |
Grójec D.A. | Huta Zawadzka | 06:10 F | |
Kowiesy | Franciszków | 12:15 F; 13:15 S; 16:15 F | |
Łowicz Dw. PKS | Bełchów | 05:00 F; 06:00 F; 06:55 L; 08:00 L; 09:30 L; 10:30 L; 11:30 L; 12:30 A; 13:30 L; 14:30 L; 15:30 L; 16:30 L; 17:30 L; 18:30 L; 19:30 F; 20:30 F; |
|
Łowicz Dw. PKS | Łyszkowice | 13:50 S | |
Łowicz Szpital | Nieborów | 06:55 s | |
Łódź D.A. Północny | Łyszkowice | 06:15 F; 13:00 A; 14:45 S+L | |
Łyszkowice | Maków | 04:15 A; 08:30 6 H; 10:20A; 14:45H; 15:30F; 16:30F; 18:20L; 20:40F; 22:30F; |
|
Puszcza Mariańska | Kamion | 13:30 S | |
Rawa Maz. Dw.PKS | Kowiesy | 09:30 F; 14:45 S | |
Skierniewice Dw.PKS | Jeruzal Wieś | 05:40 S; 15:30 S | |
Skierniewice Dw. | Święte | 06:30 S | |
Wola Pękoszewska | Kamion | 19:00 F | |
Żyrardów D.A. | Kamion | 06:00 F; 08:00 A; 10:00A; 12:00 F; 14:30 A; 16:30F; 18:30 F |
|
Sierakowice Prawe | Rynek Ekonomik. Mokra Prawa | 13:45 S; 14:45 S | |
Suwałki | Warszawa D.A Zach., Ostrołęka, Łomża | 02:10 Nn P | |
Wrocław | Łódź Kaliska | 04:25 Nn P | |
STANOWISKO | |||
Nowe Miasto | Rawa Maz. | 09:00 F | |
Piotrków Dw. PKS | Rawa Maz. | 08:00 L | |
Rawa Kazimierza Wielkiego | Nowy Kawęczyn | 06:10 F; 11:00 F; 13:00 F | |
Rawa Maz. Dw.PKS | N.Dwór , Linków | 14:30 S6 | |
Rawa Maz. Dw.PKS | Nowy Dwór | 04:45 F; 05:40 S6; 06:50 F; 12:20 F; 19:30 F; |
|
Rawa Maz. Dw.PKS | Stara Rawa | 10:00 L; 13:35 A; 15:20 A; 16:20 L; 17:25 F |
|
STANOWISKO | |||
Bolimów | Ziemiary | 05:40 F; 06:50 F; 07:45 S | |
Brzeziny D.A. | Jeżów | 15:45 F | |
Jeżów D.A. | Godzianów | 11:50 F; 14:30 F; 19:30 F | |
Lipce Reymontowskie | Godzianów | 06:05 F; 07:35 F; 10:00 F; 12:00 F; 14:30 F; 16:15 F; 18:00 F | |
Łowicz - Szpital | Bolimów | 06:35F ; 07:45 F; 09:00 F; 11:00 F; 13:00 F; 14:00 S; 15:00 F; 16:00 F; 17:00 F |
|
Łowicz- Szpital | Stachlew | 05:45 F; 06:45 S; 07:45 F; 08:45 S; 11:15 F; 13:15 F; 15:40 F |
|
Sochaczew D.A. | Bolimów | 10:20 S; 14:40 S; 15:40 S | |
Warszawa Wyszczółki | Grodzisk | 04:37 U; 16:37 U | |
Głuchów | Jasień | 15:30 F | |
Głuchów | Żelazna | 13:40 S; 14:35 6; 18:40 F; 20:10 F |
|
Rawa Mazowiecka Dw. PKS | Wilkowice | 05:20 S; 06:40 S; 08:15 S; 12:20 F | |
Rawa Mazowiecka Dw. PKS | Głuchów - Wilkowice | 05:30 H; 06:45 H; 08:15 H; 12:20 6; 14:35 F; 16:30 F |
|
Rawa Mazowiecka Dw. PKS | Głuchów | 05:30 S 6; 06:40 6; 06:45 S; 08:00 S; 10:00 F; 11:15 S |
Oznaczenia kursów:
+ – kursuje w dni świąteczne
6 – kursuje w soboty
A – nie kursuje w niedziele i święta
F – kursuje od poniedziałku do piątku
S – kursuje w dni nauki szkolnej
L – nie kursuje 25-26 XII; Nowy Rok, I,II-dzień Wielkanocy
n – nie kursuje w Wigilię, Sylwester i Wielką Sobotę
U – nie kursuje 25. XII; 1.I. ; 1-dzień Wielkanocy
H – kursuje w ferie i wakacje szkolne w dni robocze
N – nie kursuje w wigilię, sylwestra i wielką sobotę
z – kursuje dodatkowo w dniu 1 listopada
C – kursuje w soboty i niedziele
Pr – kursy przyśpieszone