Planeta Dziecko

Wieści Planeta Dziecko

Planeta Dziecko to cykl bezpłatnych warsztatów dla przyszłych i obecnych rodziców. Spotkania odbędą się w: Bełchatowie, Skierniewicach, Sieradzu i Piotrkowie Tryb.

Jeśli poszukujecie odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące Waszych dzieci to Planeta Dziecko jest stworzona dla Was! Na warsztatach będzie okazja spotkania się ze specjalistami z zakresu: pielęgnacji i rozwoju dziecka (wykwalifikowana położna, doradca laktacyjny), zdrowego odżywiania rodziców i ich pociech (dietetyk), jak również będą mieli Państwo możliwość porozmawiania z psychologiem dziecięcym, który przekaże wskazówki dotyczące rozwoju dziecka. Nie zabraknie również istotnych zagadnień dotyczących pielęgnacji i szybkiego powrotu do formy kobiety po ciąży.

To nie wszystkie atrakcje! Na każdym spotkaniu bardzo dużo niespodzianek dla wszystkich rodziców. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma atrakcyjne upominki od firm wspierających kampanię PLANETA DZIECKO. Dodatkowo na koniec spotkania rozlosowane będą wśród wszystkich uczestników wspaniałe nagrody.
Harmonogram spotkań:
Bełchatów – 11.09.2012,
Skierniewice – 13.09.2012,
Sieradz – 18.09.2012,
Piotrków Trybunalski – 20.09.2012
WSTĘP BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się już dziś wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.planeta-dziecko.pl