Po pierwsze klient

Wieści Piotrków OBI

Minął miesiąc od otwarcia marketu OBI w Piotrkowie. O pierwszych wrażeniach z działalności na piotrkowskim rynku rozmawialiśmy z Grzegorzem Jakóbczykiem, dyrektorem marketu OBI w Piotrkowie Tryb.

Jak panu współpracuje się z władzami miasta i służbami bezpieczeństwa?

Nasza współpraca z tutejszymi władzami układa się dobrze. Jesteśmy wdzięczni za pomoc w otwarciu sklepu i liczymy na dalszą współpracę. Dużo ciepłych słów należy się również Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Spotkaliśmy się naprawdę z dużym profesjonalizmem z ich strony. Służby te bardzo chętnie nam pomagały i pomagają nadal.

Czy lokalizacja sklepu w tej części miasta jest trafiona?

Centrum miasta z pewnością byłoby lepszą lokalizacją dla nas, ale urbanistycznie było to nierealne. Mnie osobiście położenie naszego marketu się podoba, jednak najważniejsza jest opinia klienta. Jesteśmy przy wylocie obwodnicy na Tomaszów, Radom i Kielce. Naszym atutem jest duża powierzchnia sprzedaży i wygodny parking. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu w dogodnych dla klientów godzinach. Z naszych wstępnych obserwacji wynika, że nasi klienci to mieszkańcy całego regionu. Od poniedziałku do piątku większość z nich to piotrkowianie, zaś w weekendy to klienci spoza Piotrkowa, jak np. z Radomska, Sulejowa, Opoczna, Bełchatowa czy Tomaszowa.

A jakie plany na najbliższą przyszłość?

Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się. W Polsce mamy 43 sklepy, a w przyszłym roku planujemy kolejne otwarcia. Jeśli chodzi o plany na najbliższą przyszłość, to przed nami przygotowania do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Myślę, że takich świąt, jakie są w markecie OBI, to klienci nie zobaczą nigdzie. Co roku te święta są coraz ładniejsze. Żywe choinki, mikołaje, bombki, kolorowe oświetlenia, ekspozycje na powierzchni ok. 1000 m2 oraz oczywiście świąteczne promocje. Przy tak szerokim asortymencie, jakim dysponujemy, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. To klient jest najważniejszy, zgodnie z naszym hasłem: Po pierwsze klient! Zależy nam na tym, aby każdy kupujący został profesjonalnie obsłużony od A do Z. Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do odwiedzania naszego marketu.