Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Pobili 58 latka | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Pobili 58 latka

Wieści pobicie 58 latka

Pobili go, ponieważ zaczepiał ich w sklepie. Do zdarzenia doszło wieczorem 17 sierpnia 2012 roku przy ulicy Piastowskiej w Radomsku. 58 – letni pokrzywdzony z otwartą raną głowy został zabrany do szpitala, opatrzony i zwolniony do domu.

Mężczyzna ten, następnego dnia złożył zawiadomienie o przestępstwie. Na podstawie uzyskanych informacji policjanci wytypowali ewentualnych sprawców pobicia. Jak się okazało ich trop był właściwy. 20 sierpnia do policyjnej celi trafili dwaj mieszkańcy Radomska w wieku 21 i 22 lata. Podczas przesłuchania przyznali się do pobicia 58- latka. Powiedzieli, że kilka godzin wcześniej zostali zaczepieni w sklepie przez pokrzywdzonego i dlatego chcieli dać mu nauczkę. Sprawcy zauważyli swoją ofiarę, kiedy ten przebywał w garażu. Niespodziewanie weszli do środka zadali kilka uderzeń i kopnięć, po czym uciekli. Podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów i poddali dobrowolnie karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata. Ponadto, zostali zobligowani do zapłacenia kary grzywny i naprawienia wyrządzonej szkody – zniszczyli pokrzywdzonemu dwie pary okularów.