Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Policja aresztowała kobietę, która dokonała rozboju | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Policja aresztowała kobietę, która dokonała rozboju

Wieści Policja

Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim tymczasowo aresztował 29-letnią mieszkankę Piotrkowa Trybunalskiego podejrzaną o dokonanie rozboju na 43-letnim mężczyźnie.

Do zdarzenia doszło w sierpniu 2012 roku. Wówczas na terenie Piotrkowa Trybunalskiego doszło do pobicia 43- letniego mężczyzny, w wyniku którego skradziono mu telefon komórkowy. Piotrkowscy kryminalni przez kilka miesięcy pracowali nad tą sprawą. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy doprowadził do zatrzymania 12 listopada 29- letniej piotrkowianki podejrzanej o dokonanie rozboju. Funkcjonariusze odzyskali też skradzioną wcześniej komórkę. Ponadto w chwili zatrzymania 29- latki policjanci znaleźli przy niej inny telefon, który pochodził z kradzieży z włamaniem z sierpnia 2011 roku na terenie Bełchatowa. 14 listopada kobieta usłyszała prokuratorskie zarzuty, a Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim zastosował wobec 29- latki środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo rozboju kobiecie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Ewa Drożdż
KMP w Piotrkowie