Policjanci rozbili złodziejską szajkę

Wiesci zatrzymani piotrkow

Piotrkowscy kryminalni rozbili grupę specjalizującą się w kradzieżach aut, paliwa oraz elektronarzędzi. Sześciu mężczyzn usłyszało około 100 zarzutów.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego piotrkowskiej komendy rozbili grupę specjalizującą się w kradzieżach aut, paliwa oraz elektronarzędzi. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, jego wnikliwej analizy, policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, którzy w latach 2011-2012 kradli na terenie powiatu piotrkowskiego samochody, olej napędowy i elektronarzędzia. Z ustaleń wynika, że mężczyźni mają na koncie kilkanaście kradzieży i kradzieży z włamaniami.
5 listopada 2012r mężczyźni w wieku 22, 26, 30, 33, 41, 46 lat zostali zatrzymani. Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego, bełchatowskiego i tomaszowskiego usłyszeli około 100 zarzutów kradzieży, kradzieży z włamaniem i paserstwa. Za kradzież lub paserstwo grozi kara do 5 lat a za włamania nawet do 10 lat więzienia. W trakcie prowadzonych czynności śledczy odzyskali część łupów, które wróciły już do właścicieli.

KWP w Łodzi