Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 0 of 53 bytes written, possibly out of free disk space in /home/wamwiesc/domains/gazeta-wiesci.pl/public_html/wp-content/plugins/grid-gallery-ready/vendor/Rsc/Cache/Filesystem.php on line 40
Policjanci uratowali desperata | WieÅ?ci Gazeta Regionalna

Policjanci uratowali desperata

Wieści logo policja

Zgierscy policjanci w ostatniej chwili zdjęli z torów mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. Jest już pod opieką lekarzy.

18 marca 2017 roku około godziny 15:40 policjanci otrzymali informację o próbie samobójczej jednego z mieszkańców Zgierza. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że desperat może pojawić się w rejonie torów kolejowych przy dworcu Zgierz Północ. Policjanci rozpoczęli poszukiwania kierując się wzdłuż torowiska w stronę Grotnik. W pewnym momencie usłyszeli odgłos syreny z nadjeżdżającego pociągu. Funkcjonariusze pobiegli w stronę dochodzącego dźwięku. Za zakrętem zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który znajdował się około 300 metrów przed nadjeżdżającym pociągiem. Policjanci natychmiast udzielili pomocy 35-latkowi i sprowadzili mężczyznę w bezpieczne miejsce. Decyzją lekarza trafił do szpitala.
KWP w Łodzi