POMAGAĆ JEST TAK ŁATWO – Przyłącz się i Ty !

Koncert charytatywny "Gramy dla Kuby"

W ciągu zaledwie kilku dni sprzedano ponad 300 biletów na koncert charytatywny „Gramy dla Kuby”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Artyści, tacy jak Elżbieta Adamiak i grupa Bez Jacka wystąpią na scenie przyłączając się do tej inicjatywy bez wynagrodzenia. Organizator koncertu, którym jest Stowarzyszenie HARC zaprasza do zakupu ostatnich już biletów / cegiełek, oraz wsparcia tej szlachetnej akcji.

Podczas koncertu odbędzie się również licytacja bardzo atrakcyjnych przedmiotów, które udało się pozyskać członkom Stowarzyszenia HARC od kilkunastu celebrytów. Można będzie wylicytować min: płyty z autografami Patrycji Markowskiej, Cezarego Pazury, czy podkoszulkę i zdjęcie z autografem Marcina Gortata.
Organizatorom udało się tez pozyskać 3 piłki z podpisami: zawodników PGE Skra Bełchatów, Zbigniewa Bońka, oraz Michała Bąkiewicza.
Biletów jest niestety dużo mniej niż chętnych osób do udziału w koncercie – mówi Katarzyna Szymkowska, członek Stowarzyszenia HARC, odpowiedzialna za organizację i przygotowanie koncertu. Dlatego też zachęcamy do pomocy w każdy inny sposób – na każdą propozycję mieszkańców odpowiemy natychmiast.

Dzięki pomocy mediów i wsparciu inicjatywy przez różne środowiska mamy nadzieję na zebranie wystarczającej sumy na leczenie Kuby i poprawienie sytuacji rodziny, która znalazła się w bardzo trudnym położeniu – mówi Marcin Jończyk – Prezes Zarządu Stowarzyszenia HARC. Udostępniliśmy również specjalne konto, na które można przekazywać środki dla osób które w samym koncercie nie mogą z różnych przyczyn wziąć udziału, a są chętni do pomocy – a mamy całą masę sygnałów od mieszkańców Piotrkowa i okolic chętnych do wsparcia naszej inicjatywy. Ludzie są niesamowici – przynoszą nam fantastyczne przedmioty na licytację i oddają je bardzo chętnie. Liczymy na każdą pomoc – będziemy za nią niezwykle wdzięczni.
Wpłat z dopiskiem : „akcja Kubuś” można dokonywać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC nr: 21 1500 1605 1216 0004 1142 0000. ul. Wolborska 30, 97-300 Piotrków Tryb.

Całkowity dochód z koncertu i licytacji zostanie przeznaczony na Kubusia Szymczaka , sześciolatka z Piotrkowa, u którego zupełnie niedawno wykryto białaczkę limfoblastyczną i rodzinę, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.
Szczegóły dotyczące punktów sprzedaży cegiełek i całej akcji dostępne są na stronie www.harc.com.pl