„Poszukiwany Poszukiwana”

Wieści plakat-poszukiwani-2014

3 kwietnia Fundacja Fabryka Aktywności Młodych rozpoczęła zakrojone na ogólnopolską skalę poszukiwania najlepszych animatorów aktywności młodych i wolontariuszy, ogłaszając Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana”.

Do 11 maja w 16 województwach wybranych zostanie 160 osób ( 5 animatorów i 5 wolontariuszy w każdym województwie), którzy obdarowani zostaną „Serduchami” za „produkcję dobra” w swoim środowisku. Ekipa FAM TV odwiedzi laureatów z kamerami i udokumentuje ich działania. Z tych materiałów powstanie 10 filmów dokumentalnych, które w listopadzie przekazane zostaną do szkół w całym kraju, by pedagodzy i nauczyciele mogli organizować ciekawe lekcje o wolontariacie młodzieżowym.
Jeżeli znasz osoby pozytywnie zakręcone na wolontariat, nie zwlekaj i wejdź na stronę www.fam.org.pl w zakładkę „Konkurs Poszukiwany Poszukiwana”, wypełnij prosty formularz i prześlij go do 11 maja na adres: poszukiwany.fam@gmail.com
Konkurs ten jest inauguracją trzyletniego projektu Fabryki Aktywności Młodych, którego celem jest poszukiwanie i wdrażanie na wielu płaszczyznach ciekawych, nowatorskich i przede wszystkim skutecznych form promocji wolontariatu młodzieżowego w Polsce. Ma zachęcać młodych ludzi do oderwania się od wirtualnego świata i uaktywniania w swoim środowisku lokalnym.