Przeprowadzka do nowych mieszkań lada dzień

Wieści TBS

Towarzystwo Budownictwa Społecznego przekaże piotrkowianom kolejnych 48 kluczy do mieszkań przy ulicy Modrzewskiego 8-14.

Piotrkowski magistrat sukcesywnie rozbudowuje bazę mieszkaniową w ramach Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Po wybudowaniu bloków przy Modrzewskiego 36-38, gdzie znalazło się 80 mieszkań i Źródlanej z 96 mieszkaniami, spółka przygotowuje się do oddania kolejnego bloku. Tym razem do dyspozycji piotrkowian trafi 48 mieszkań przy ulicy Modrzewskiego 8-14. – Prace zakończyły się zgodnie z harmonogramem – mówi Elżbieta Sapińska, prezes piotrkowskiego TBS. – Klucze lokatorom wręczymy 11 września – zdradza Elżbieta Sapińska.
Przypominamy, że w bloku, który budowano od marca 2011 roku, znajdują się mieszkania o powierzchni od 34 do 63 metrów kwadratowych. Wszystkie zostały wykończone pod tzw. „klucz”, co oznacza że będzie można się wprowadzić praktycznie już w dniu odbioru kluczy. Lokatorzy będą mieli do dyspozycji mieszkania od kawalerek (pokój, kuchnia i łazienka), po 3 pokojowe z kuchnią, łazienką i oddzielnym WC. Budynek wyposażony jest w nowoczesny system ogrzewania tzw. logotermy, czyli urządzenia służące do przygotowania ciepłej wody i indywidualnej regulacji temperatury ogrzewania w mieszkaniu. Logotermy dają możliwość włączenia grzejników przez cały rok, a także umożliwiają rozliczanie kosztów ogrzewania i ciepłej wody dla każdego z osobna.

www.piotrkow.pl