Radomsko: Konferencja o zarządzaniu projektami

5 czerwca br. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się I Konferencja Naukowa pn. „Rola zarządzania projektami i procesami we wspieraniu rozwoju lokalnego oraz regionalnego”.

Głównym celem konferencji jest określenie roli zarządzania projektami i procesami we wspieraniu rozwoju regionalnego; integracja środowiska naukowego z praktykami zajmującymi się realizacją programów, projektów w organizacjach oraz wymiana wiedzy i doświadczeń, które będą sprzyjać generowaniu pomysłów i podejmowaniu wspólnych inicjatyw na realizację programów i projektów.
Konferencja organizowana jest przez Katedrę Zarządzania Społecznej Akademii Nauk w Łodzi (przy współudziale Wydziału Zamiejscowego SAN w Radomsku) oraz Urząd Miasta Radomska. Początek konferencji o 9:00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Brzeźnicka 5. Nasza gazeta objęła to wydarzenie patronatem medialnym. Dla osób chcących wziąć udział w części plenarnej konferencji w charakterze gościa, konferencja jest bezpłatna. Więcej informacji na stronie www.konferencja-zarzadzanieprocesami.san.edu.pl