Rawa Maz.: Dziś otwarcie salonu NEONET

Wieści logo_neonet

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i IT, już 31 lipca otworzy nowy salon na terenie Rawy Mazowieckiej, przy ul. Konstytucji 3 Maja 2. Oprócz szerokiego asortymentu produktów i atrakcyjnych promocji cenowych, na odwiedzających czekać będą liczne niespodzianki oraz pokazy zorganizowane specjalnie dla Klientów nowego Sklepu.

Atrakcje towarzyszące otwarciu salonu rozpoczną się 31 lipca od godziny 09:00 rano. Zaplanowano liczne zabawy z udziałem Klientów, pokazy nowoczesnych urządzeń oraz smaczne degustacje, które dla gości przeprowadzi mistrz kuchni Zbigniew Kurleto.
Wszystkim, którzy marzą o zaawansowanym technologicznie sprzęcie, ale potrzebują pomocy oraz porad dotyczących użytkowania, NEONET dedykował swoich wyspecjalizowanych doradców. Klienci będą mogli również skorzystać z usług dodatkowych, takich jak instalacja sprzętu czy raty 0%. Goście, którzy zdecydują się na zakup towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, będą mieli zapewniony transport w granicach miasta za symboliczną złotówkę. Na odwiedzających czekają też promocje cenowe.
Przez ostatnie lata firma konsekwentnie wzmacniała pozycję lidera w swoim segmencie rynku, koncentrując się głównie na rozwoju i ekspansji na lokalne rynki poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Rozbudowie sieci towarzyszyły nowe rozwiązania w formacie sklepów oraz stałe poszerzanie asortymentu i oferty usług. NEONET planuje niebawem otwarcie nowych salonów na terenie Polski.