Rawa Mazowiecka: Miasto nabiera kolorów

DULUX logo

24 sierpnia br. kolorowej metamorfozie ulegnie Przystań nad Rawskim Zalewem przy ulicy Tatar, która głosami internautów zwyciężyła w plebiscycie Dulux Let’s Colour.

To internauci zdecydowali, że w ramach IV edycji Dulux Let’s Colour Rawa Mazowiecka uplasowała się na drugim, zwycięskim miejscu, zdobywając 1418 głosów. Dzięki temu 24 sierpnia, od godziny 11.00, każdy będzie mógł pomalować Przystań nad Rawskim Zalewem przy ulicy Tatar.
– Widząc zeszłoroczne, ogromne zaangażowanie ze strony mieszkańców i w tym roku chcemy dać im szansę na wybór lokalizacji, która zostanie pomalowana – mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux. – Tegorocznym hasłem przewodnim jest Miasto nabiera kolorów. Jest ono kwintesencją filozofii zmiany przestrzeni miejskiej, która towarzyszy nam od początku akcji – podkreśla Cywiński.
Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich 24 sierpnia od godziny 11.00.
W ubiegłym roku do rywalizacji zostało zgłoszonych ponad 50 lokalizacji, spośród których internauci wybierali swoich faworytów. Głosowanie odbywało się na stworzonej specjalnie na potrzeby akcji stronie na Facebooku. Po zwycięstwo sięgnęły, takie miasta jak Toruń, Opole, Augustów i Wałbrzych.